Wpis z mikrobloga

#warthunder taki bład mi od kilku dni wywala podczas ładowania gry, nie wiem jak to naprawić. Steamem robiłem reinstalke, spójność plików, odpalanie administratorem i nic to nie dało. Odinstalowałem i zainstalowałem z launchera gry i też to nic nie dało, gra nadal wywala.

Wie ktoś co robić? Szukałem w googlu ale nic nie pomogło.

Błąd wywala od którejś aktualizacji gry. Nie wiem której bo miałem troche przerwy

Moja specka:
Win 10 Pro 22H2 z ReviOS 10 23.09
Ryży 3600
2x 8GB RAMu Kingstona DDR4
GTX760 Palit
AsRock B450M-HDV R4.0
Dysk Lexar 1 TB na NVMe
Nooleus - #warthunder taki bład mi od kilku dni wywala podczas ładowania gry, nie wie...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-29 182221

Pobierz
  • 12
@Nooleus: Robiłeś może przypadkiem ALT+F4 z gry? Ja tak miałem jak zrobiłem raz altf4 i musiałem zrezygnować z steamowej wersji na pół roku.
Nie jestem pewien z twojego opisu czy robiłeś czystą instalkę wywalając grę ze steama i instalując to z oficjalnej strony.
@Nooleus: Nie ban. Po altf4 zrypało mi pliki i wyskakiwało mi coś podobnego do twojego błędu. Ale nie wiem czy ten sam.
Reinstal am steamie w żaden sposób nie działał, ale jak wywaliłem wszystkie pliki ze steama i zainstalowałem w nowej lokalizacji wersję normalną z warthunder.com to gra zaczęła działać.
Na steamie naprawiło się po jakiejś dużej aktualizacji albo i dwóch
@Nooleus ło #!$%@? ludzie dalej używają takich grafik? Może zmień GPU bo używasz współczesny system operacyjny z ponad 10 letniej grafice, nic dziwnego że takie coś się dzieje