Wpis z mikrobloga

Sama prawda.. wiele jest dziewczyn które z dumą się określają że są konserwatystkami/katoliczkami (nawet na wykopie) a potem okazuje się że robiły to tylko i wyłącznie dla atencji i chwilowej mody, (nie od serca, duszy czy siebie) bądź żeby się przypodobać katolickiemu chadowi. Te same dziewczyny które tak "miłują boga" zwyzywają faceta przy każdej byle okazji za to że stracił pracę czy nie zdał studiów, (dobrze że znałem wśród znajomych dziewczyny które wręcz k#rwa pracowały za chłopa a chłop se nie pracował, tak było i to jest dowód tej miłości na którą was nie stać) za to że zabrał je do taniej restauracji, za to że ma inny pogląd na pewną sprawę/wychowanie dzieci. Przy tym zuchwale będąc przeciwko aborcji i eutanazji, wielki katolicyzm maskujący ich sadyzm. Ale nie przeszkadza jej to w łamaniu innych katolickich zasad takich jak brak picia alkoholu, brak przeklinania i krzywdzenia bliźniego, brak lojalności, zdrady, czy brak pychy i bogacenia się. Nie dziękuję, to ja już wolę nie wierzyć w Boga, ale za to wolę przestrzegać norm i reguł dobra i katolickiej etyki, która jest jasno pokazana w biblii.

#konserwatywka #konserwatyzm #katolicyzm #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #etyka #antykapitalizm #komunizm #socjalizm #alkohol #alkoholizm #patologiazmiasta #bog #wiara #relacjemiedzyludzkie
drobazdy - Sama prawda.. wiele jest dziewczyn które z dumą się określają że są konser...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@drobazdy: znam taka konserwatywke katoliczke. pare lat temu interesowala sie sektami, a na studiach zdarzylo sie po pijaku przyprowadzic obcego typa do pokoju, prawie nie utrzymuje kontaktu z ludzmi ze studiow, smiac mi sie chce jak pisze na fb glupoty o czystosci malzenskiej, no dziwny typ.
  • Odpowiedz