Wpis z mikrobloga

czemu miałby wybrać pokemona?


@Towarzysz_Pawulon: Nie wiem czemu. Z jakichś przyczyn jednak twierdzi, że rozważa Viveka albo Tulsi Gabbard. Do tego Noem w kontekście geografii wyborczej daje mu niewiele: jest gubernatorem małego i i tak pewnego stanu. Może kombinować w inną stronę - jest np. czarny Tim Scott. Mogą też uznać, że jednak trzeba ponownie rzucić coś umiarkowanym repsom i poszukać jakiegoś Pence'a 2.0 albo odwrotnie: uznać, że nie ma się
@JPRW Vivek wg mnie nie ma szans, on super gada ale cała jaego aparycja nie nadaje sie do tego, komentatorzy najczęściej mówią o lasce albo czarnym, wg mnie Tusi nie jest zła ale jakoś bukmacherzy jej nie dają szans specjalnie tylko Kimi która jest serio maga 100% weź tam o niej poczytaj na wiki

Z czarnych to albo Scott, który kiedys od Trumpa sie odsunął i jest ze stanu który za wiele
@JPRW btw mam taka myśl że odbieranie wyborców przez Kennedyego może sie wyrównać gdyż na razie był znany glownie z internetu gdzie znali go młodzi wyborcy którzy byli za Bidenem

No chyba że Joe będzie się dalej bawił w wojenki z arabami
@Towarzysz_Pawulon: Lewicowy i progresywny elektorat będzie Bidenowi odbierać nie tylko Kennedy ale też Jill Stein i ten West czy jak mu tam. Oni sporo czasu poświęcają na atakowanie Bidena za wspieranie Izraela łącznie z nazywaniem go Genocide Joe. Pewnie, że wynik nie będzie spektakularny, ale jak w takim Michigan znowu zadecyduje kilkanaście tysięcy głosów, to każdy procent będzie mieć znaczenie.
@Filipterka25 to że akurat u demokratów poza Newsomem są kandydatury samych kobiet, a analitycy twierdzą że kobieta jest dobrym wyborem do Trumpa lub murzyn

No ale ty masz tam w Polandii lepsze dane niż oni sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wiem że bukmacherzy nie podają realnego prawdopodobieństwa ale ogólnie warto się nimi sugerować( ͡~ ͜ʖ ͡°)
I wiem że bukmacherzy nie podają realnego prawdopodobieństwa ale ogólnie warto się nimi sugerować( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Pawulon: xDDDDDDDDDDDD

Te kursy w ogóle nie są ustalane przez bukmacherów, tylko wynikają z tego ile zakładów i o jakiej wartości zawarto na danego kandydata.

No ale ty masz tam w Polandii lepsze dane niż oni sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Pawulon: tósk pszegra, bajden
@Filipterka25 czyli bukmacherzy nie mają analityków i ekspertów od ustawiania kursów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No kiedy się nie sprawdziły? Ostatnio jedynie konfa straciła poparcie na rzecz Hołowni, przecież to nie było tak że PO osiągnęła jakiś wybitny wynik, dodaj konfie z 2,5% z trzeciej drogi i nagle masz odwrotną sytuację

Na razie nawet osoby sprzyjające Biedenowi w USA mówią że wygląda to na razie nie najlepiej e
@Filipterka25 ale bukmacher ustala takie kursy by jak najwięcej zarobić a ty twierdzisz że one się autmatycznie generują XD

Tusk upadł?


Nie, a czy Tusk pokonał PiS? Też nie, Trzecia Droga miała świenty finisz i tym wygrali, a porażkę przeczuwałem na tydzień przed patrząc na bardzo duży wzrost kursów na trzecia drogę i spadające konfy

I żebyś mi nie wmawiał, uważam że samorządowe też będą #!$%@?, może konfa trochę się odbije, a
@Filipterka25: po prostu dyskusja o bukmcherach niewiele wnosi, a wszystko zaczęło się od tego że wspomniałem, że kursy nie dają szans pewnej żołnierce z Hawajów, która należała do demokratów a potem zaczęła ich krytkować i polubili ją wyborcy Trumpa na stanowisko VP. Jak ją wybiorą to napisze post w którym pogratuluję ci mądrości

Patrząc po tym kto ma większość konstytucyjną, to jednak Tusk, a co?


Większość konstytucyją? Wiesz co to znaczy?
Większość konstytucyją? Wiesz co to znaczy?


@Towarzysz_Pawulon: Wiem, ale antycypuję fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

po prostu dyskusja o bukmcherach niewiele wnosi, a wszystko zaczęło się od tego że wspomniałem, że kursy nie dają szans pewnej żołnierce z Hawajów,


@Towarzysz_Pawulon: Zaczęło się od tego, że wierzyłeś w jakichś analityków bukmacherskich
, a ja powiedziałem, że nie wierzę bo bukmacher jej nawet nie uwzględnił w kursach


@Towarzysz_Pawulon: a ten dalej swoje z bukmacherami xD

analitycy bukmacherscy


@Towarzysz_Pawulon: Nie ma czegoś takiego jak "analityk bukmacherski" - ty myślisz że jakieś gównofirmy od zakładów mają sztab srogich analityków od przewidywania przyszłości?
@Filipterka25:

Nie ma czegoś takiego jak "analityk bukmacherski" - ty myślisz że jakieś gównofirmy od zakładów mają sztab srogich analityków od przewidywania przyszłości?


Tak myślę, swego czasu czytałem bardzo dużo analiz UFC gościa który ustalał wyjściowe kursy dla największych polskich buków

Jesteś jakoś mocno przekonany, że wystawią Tusi czy gadasz żeby gadać?