Wpis z mikrobloga

  • 15
@NuklearnySzpadel generalnie to fajnie życie weryfikuje bezobsługowość tych odkurzaczy. Żeby służyły to trzeba cały czas dbać o nie co wymaga sporo czasu. Trzeba Usunąć zaplątane włosy, wyczyścić pojemnik, filtry, kółka, no i dostosować chałupę do przejazdu. Ja odpowiednio przesuwam krzesła, zadzieram niektóre zasłony, zabieram chodniczki, przesuwam lekko ławę żeby ładnie wszędzie dojechał. Do tego uzupełnić wodę, płyn do mycia, nawilżyć mop żeby od razu jechał na mokro i wtedy można cieszyć się,
@kynx: Mam ten odkurzacz od 2 lat i dostaję tylko powiadomienie push na telefon raz co 140-160 minut sprzątania (5 pełnych sprzątań, jedno co dwa dni + dwa manualne konkretnych pomieszczeń) żeby #!$%@?ć śmieci z pojemnika. Nawet sam mi wyjeżdża poza obrys lodówki i czeka aż odkliknę na tablecie, że sprzątnąłem. Kółka to może wymagają czyszczenia jak się mieszka z długowłosą różową albo psem lassie, bo średnia sierść mojego siura nie
PozdroPocwicz - @kynx: Mam ten odkurzacz od 2 lat i dostaję tylko powiadomienie push ...

źródło: IMG_20240229_161103

Pobierz
@jbc_putina: jak będę robił remont łazienki to uwzględnię wysokość muszli by odkurzacz się mieścił.

@dwarfguard Mi Robot Vacuum Mop, ale już niedostępny. Polecam S10+.

@S-Type małżonka puściła kiedyś odkurzacz po wizycie kota w kuwecie, ale nie spodziewała się, że kot nie trafił. Przedpokój posprzątała, odkurzacz próbowała, ale pozalewała i robot ześwirował. Jeździł tylko do tyłu, potem w kółko zależnie które koło mu się blokowało według jego widzimisię, ale udało się uratować.
@kynx noo dokładnie. Mam taki i generalnie z chęcią go odsprzedam bo to jak on odkurza to XD chyba że się w domu mebli nie ma i generalnie pustostan. Zawsze pominie jakieś pomieszczenie, ta jego bezobsługowość to tak jak napisałeś… tyle samo czasu mi zajmuje odkurzenie Dysonem co przygotowanie wszystkiego pod odkurzacz „autonomiczny” i przynajmniej wiem że jest do dokładnie zrobione
To gówno nie sprzata tylko rozpyla roztocza i kurz w powietrzu. To taki sam idiotyzm jak sekta thermomix, samo nie zrobi obiadu i samo się nie umyje, słowem gówno.