Wpis z mikrobloga

@lipson: Wątpię, szkoły dają takie idiotyzmy lawirujące na granicy łatwowierności dzieci cały czas.
Do teraz pamiętam zrobili nam wszystkim w podstawówce "ankietę" z powalonymi pytaniami, jednym z nich było np "czy Twoi rodzice czasem piją alkohol" gdzie wiadomo jak się było gościem na urodzinach ciotek czy weselach kuzynów to wg dziecięcego prostego mózgu było "tak"

Jak bardzo nasze odpowiedzi z ankiet tych ANONIMOWYCH wpłynęły na nas? Otóż te ankiety poszły do
  • Odpowiedz
@NiBBonacci: No niby chore, ale z drugiej strony może niejednego dzieciara to uratowało? Chociaż jakby się tak dłużej zastanowić to żyjemy w Polsce. Pewnie najazdy pojawiły się na nie te gospodarstwa domowe co trzeba, a tam gdzie rzeczywiście był alkoholizm i agresja to nikt o zdrowych zmysłach nie chciał jechać.
  • Odpowiedz
@silent_unknown: myślałem, że to "Pamiętnik Juniora" z magazynu "Victor Junior", ale mój wygląda trochę inaczej, ale możliwe, że to to. O cholera widzę, że to dalej wychodzi
  • Odpowiedz
  • 10
szkoły dają takie idiotyzmy lawirujące na granicy łatwowierności dzieci cały czas.


@NiBBonacci: Ja w podstawówce miałem w szkole ankietę o narkotykach (6 klasa, to ja wiem, 13 lat? jakoś miałem). Przed wszystkim nauczycielka powiedziała, że ankieta jest ANONIMOWA i można odpowiadać szczerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jednym z pytań było czy należy zalegalizować marihuanę. Zebrała wypełnione ankiety, przejrzała, wyciągnęła ze stosu jedną i na całą klasę -
  • Odpowiedz
@silent_unknown: Dawno temu zainstalowałem na wspólnym komputerze gierke "Strip Poker cośtam" I razem z siostrami ogrywaliśmy przeciwnika komputerowego bo z każdą wygraną baba ściągała jeden ciuszek. Nie sądziłem że będąc gówniakiem połączę siły z siostrami tylko po to by wspólnie obejrzeć gołą babę xD
  • Odpowiedz
@Raum: Co do szkolnych skandali, które dotarły do człowieka z biegiem lat to wydaje mi się, ze największym #!$%@?ństwem było rozdawanie w okresie okołoświątecznym skarbonek caritasu, a potem rozliczanie z nich każdego na forum publicznym na lekcji i wystawianie ocen uzależnionych od ich zawartości XD
  • Odpowiedz
Jak bardzo nasze odpowiedzi z ankiet tych ANONIMOWYCH wpłynęły na nas? Otóż te ankiety poszły do gminy i mops robił najazdy na chatę tych dzieciaków co odpowiedziały podobnie by sprawdzić jak się mają pijaki rodzice xD


@NiBBonacci: szczerze? Zamysł dobry, tylko wykonanie #!$%@?.
Dobrze, że się zainteresowali dzieciakami, że chcieli wyłapać te, które wzrastają w patologii i może jakoś im pomóc. A wykonanie #!$%@?, jeżeli na podstawie takiego pytania nasyłali mops
  • Odpowiedz
@NiBBonacci ja pamiętam jak nauczycielka w gimnazjum dała ankiety byśmy ją ocenili, miały być anonimowe więc zaznaczałem zgodnie z prawdą a w opisie napisałem co nie podoba mi się jej w nauczaniu. Potem mi rodziców wzywała do szkoły ale mama jej powiedziała, że jak dała anonimową ankietę byśmy ją ocenili to co się sadzi, że ją oceniłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz