Wpis z mikrobloga

Kanały youtube o kreatywnym r------------u aut.

1. WhistlinDiesel

Amerykański reckneck, lat 26 który zaczął od nagrywania ekstremalnych testów swoich pickupów, teraz rozbija do tego superauta, czołgi i stare nissany. Gośc na typ humoru "nie w------j mnie bo r---------e wszystko"

https://www.youtube.com/watch?v=tkmBV45IRxQ

#motoryzacja #youtube
SzubiDubiDu - Kanały youtube o kreatywnym r------------u aut.

1. WhistlinDiesel

Ame...

źródło: screen-shot-2023-08-18-at-6-02-33-pm-64e015229585e

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
3. Nathan Karhu

Prawdziwe ucieleśnienie chaosu. Chłop z suburbii spod Seattle, oglądając jego filmy zastanawiam się czy w stanie waszyngton panuje już totalna anarchia. Typ r---------a auta na publicznych drogach, bierze udziały w "street takeover" (najbardziej patusiarskie zloty w usa. Oraz zrzuca auta ze skarpy. Niestety przegiął i ma zakaz prowadzenia aut więc jego filmy ostatnio są ciut nudniejsze gdy sam nie prowadzi ale da się oglądać

https://www.youtube.com/watch?v=gDbtnb-4FOI
SzubiDubiDu - 3. Nathan Karhu

Prawdziwe ucieleśnienie chaosu. Chłop z suburbii spod ...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
Niestety przegiął i ma zakaz prowadzenia aut więc jego filmy ostatnio są ciut nudniejsze


@SzubiDubiDu: amator. Nie słyszał o rozwiązaniach typu "siedmiokrotny zakaz prowadzenia pojazdów", jak u nas?

A tak bardziej serio - pluję na nich wszystkich.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ja za nim nie przepadam, strasznie rozciąga materiały i humor przynajmniej mi nie odpowiada. poza tym 100% to skurpulatnie przemyślania reżyserka która nawet nie udaje być czym innym. Nie ma żadnego spontanu, ja wolę kanały bez reżyserki.

Odpalę jakiś jego film z przewijaniem aby obejrzeć samo znieszczenie jakiegoś auta które akurat chce zobaczyć, a i tak film jest tak poskładany że i tak musisz skakać po całym pasku. niczym
  • Odpowiedz
1. WhistlinDiesel


@SzubiDubiDu: Z jednej strony debilizmem jest to co robi, a z drugiej taki kontent powoduje, że ludzie nie będą rozwalać własnych aut, bo już to widzieli.
  • Odpowiedz