Wpis z mikrobloga

@konserwix: a gownom (bo lemingi to zbyt lagodnie okreslenie na POparnacow) to nie przeszkadza, a jak przez pis sprawiedliwie i zasluzenie (niby) byla łamana konstytuacja to jak się napinali xDDD mam wrażenie że każdy wyborca PO to ruski troll albo karachaners
chyba oczywiste, że mówię o konkretnym projekcie i jego "realizacji" a nie samej idei, #!$%@? mać co z tobą nie tak


@gryyyn: #!$%@? mać a co jest z tobą nie tak? Gdzie napisałem że ten projekt jest bez sensu? Projekt wbrew temu co ci się wydaje jest na dość zaawansowanym etapie i technicznie ciężko do niego się przyczepić. Nikt nigdy nie udowodnił żadnych przekrętów, są jakieś plotki w necie i pewnie
@konserwix Ale ja nigdzie nie głosowałem za 5,19 za diesla dla Sebastiana, żeby ni się rozbijał 15-letnią klasą premium pod oknem. Nie pamiętam nawet, żeby coś takiego było w programie którejkolwiek partii koalicyjnej. Atom będzie, CPK też ma być, choć wolałbym 6% na obronność, żeby nie budować bezbronnego celu do roz*ierdolenia.

Szkoda, że PiS ani atomu, ani CPK w 8 lat nie zbudował. Elektrownie atomowe w kilka lat stawiają, na CPK podobno