Wpis z mikrobloga

ponad 90% pomocy trafia na Ukrainę przez Polskę. Jedyne, co jest potrzebne, żeby odciąć ją od tej pomocy, to doprowadzić aby Ukraińcy nienawidzili Polaków (lub vice versa). Ten plan już jest realizowany przez siły które można zidentyfikować jako związane z USA, Niemcami, Rosją

To dlatego np to co robi Sikorski dla Ukrainy (ONZ, BBC) jest ignorowane w mediach Ukraińskich, a ja za zapytanie się, co mamy zrobić z rolnikami zostałem wyzwany od ruskich psów. Polak od początku wojny wysyłający przelewy na ZSU jest "ruskim psem". Już grożą kolejnym Wołyniem (np komentarze na yt). Głupi naród z kompleksem antypolskim, nie zasługuje na niepodległość.|

Eksperci w mediach Ukraińskich (ukraińscy patrioci) podają dane dot. import pomnożone nawet tysiąckrotnie (rozmiar importu ros zboża do polski/ Europy) ale przeciętny Ukrainiec nie sprawdzi, on już ma protokół Wołyń odpalony. Protokół Wołyń: mordować dzieci potencjalnie największego sojusznika, żeby być pod butem nazistowski a potem być pod butem sowieckim przez 50 lat.

Jeśli polskie dzieci i ich matki były dla nich zagrożeniem, to jaki trzeba mieć kompleks.


#ukraina #rosja #niemcy #wojna #prostestrolnikow #usa
  • 14
  • Odpowiedz
@fajnopolakgej: też tak myślałem, ale w sumie powiedz mi jaki mają ten interes? Nie ma ta potencjału ludnościowego ani gospodarczego. Złoża też są umiejscowione tak że zawsze trzeba się liczyć z ostrzałem miejsc wydobycia. Interes strategiczny jest w Azji i Afryce.
  • Odpowiedz
  • 0
@fajnopolakgej: ma też korporacje, które tam zainwestowały a nie mogą czerpać zysków bo wystąpiła A) agresja Rosji i B) obrona Ukrainy przez ZSU/SBU
Jeśli usuniemy A lub B lub trochę z każdego (rozejm, warunkowa kapitulacja Ukrainy) to pieniążki będą płynąć. I to jest ten interes.
  • Odpowiedz
  • 4
@fajnopolakgej: USA zainwestowało w rosję więcej niż w Ukrainę (na przestrzeni ostatnich trzydziestukilku lat) i ma większą wymianę handlową z Rosją (kupuje m.in. zboże, ropę, metal). Jakie są żywotne interesy USA na Ukrainie?
  • Odpowiedz
ale przeciętny Ukrainiec nie sprawdzi, on już ma protokół Wołyń odpalony. Protokół Wołyń: mordować dzieci potencjalnie największego sojusznika


@Nie-mam: co ty #!$%@?? jesteś to w stanie jakoś uzasadnić, czy tak sobie uroiłeś?
  • Odpowiedz
To dlatego np to co robi Sikorski dla Ukrainy (ONZ, BBC) jest ignorowane w mediach Ukraińskich


@Nie-mam: Ja widiząłem to w kilku mediach ukrainskich, wiec nie naginaja pod teze.
  • Odpowiedz
  • 0
nie dotarles jeszcze do komentarzy ukraincow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@robertkk: dotrzyj do komentarza ambasadowa wieśniaka Melnyka na Twitterku z zeszłego roku (groźba i victim blaming w jednym zdaniu- wspaniałych macie polityków)
  • Odpowiedz