Wpis z mikrobloga

@Linnior88:
"bo w Niemczech (gdzie mieszkam) liczy się co laska ma w głowie a nie żeby była głupia plastikowa barbie jak w Polsce , dlatego Niemcy jako naród są inteligentniejsi o wiele od Polaków"

Mam z nimi firmę w Polsce, pracuje z nimi na co dzień. Sorry nie są. Ludzie z zachodnich landów mają natomiast więcej kultury wynikającej z 70 lat dobrobytu.
  • Odpowiedz
@KwadratPolski: jest masa ładnych Niemek i zajebiscie ubranych, jak byłam w takim Monachium, to nie mogłam się napatrzeć, że one takie ładne, naturalne i mają super stylowki. Tylko jakieś zakompleksione Grażyny z pudelka (i taki kwadratpolski) pieją jakie to Niemki nie są brzydkie xd.
  • Odpowiedz
@Linnior88: zgadzam się, Niemki są bardziej zadbane, wysportowane od p0lek, dodatkowo żadna normalna Niemka nie weźmie sobie brudasa/murzyna. A u nas to nawet Hindus 170cm wzrostu jest rozchwytywany bo "egzotyka".
  • Odpowiedz
@somskia: bo to nie rodowite Niemki, chyba nie widziałeś prawdziwej, rasowej niemieckiej kobity. Będąc wielokrotnie w Stuttgart, Norymbergii czy w Berlinie widać od razu która to prawdziwa Niemka z krwi i kości taki typ "baby" łatwo rozpoznać. Blond, o posturze masywnego chłopa z wykrzywionym ryjem, tak wygląda prawdziwa Niemka, reszta to przyjezdne które po prostu mają Niemieckie obywatelstwo. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@KwadratPolski: ja akurat mieszkam w Baden Baden i nie wiem czy południowe Niemcy to dobry wykładnik , tu jest dużo genów bałkańskich galijskich (francuskich ) plus Niemcy z południa zazwyczaj nie są blond loooolóww
  • Odpowiedz
@Belzebub
Tresura mężczyzn.
Nie wolno pokazywać ładnych kobiet,bo się kobiety obrażą. W polsce to samo,2-3 lara temu miss swiata została polka 4/10 z kanciastą twarzą I patykowatym ciałem.

Nikt oficjalnie nie pokaże laski z figurą klepsydry I słodką buzią z wydatnymi ustami.

Oczywiście tu nie chodzi o to że to konkursy, gdzie wybiera się osoby z różnymi wartościowymi cechami.
Jakoś dziwnym trafem na wszelakich misterów czy innych modeli można wybierać i pokazywać
  • Odpowiedz