Wpis z mikrobloga

  • 0
@NCindex-15procent:
Ja juz dawno jestem na pokladzie póki co 20 procent do przodu

Wiesz zacząłem się ostatnio interesować taką firmą jak- 23 and me
Ta firma zbiera DNA,a to może byc wykorzystane w przyszłości bo mogą te dane sprzedać (choć twierdza że tego nie robią-wszyscy tak mówia,albo mówili a wiemy jak jest)
Istotne jest to ze jedna z kobiet ktora założyła tą firmę wyszła za mąż za gościa który założył google
Questorius - @NCindex-15procent: 
Ja juz dawno jestem na pokladzie póki co 20 procent...

źródło: mieso

Pobierz
  • Odpowiedz
@Questorius: ciekawe informacje widzę, ciężko już podjąć decyzję w co się pakować, wszystkie top z NQ tak napompowane, ale wciąż paliwo aby dalej leciec w szczyty, dobra byłaby sensowną korekta ponownie na zebranie nowych ludzi w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@NCindex-15procent:
Absolutnie nie dotykać tych balonów spekulacyjnych
ile to jeszcze może zrobić? W ogóle się nie opłaca za duże ryzyko

Z takich alternatyw to mam jeszcze w portfelu dht oraz polwax,na wypadek problemów z elektrycznością-chińscy,rosyjscy hakerzy (tak pewnie będą to tłumaczyć ) albo jakiś problem z power grid z różnych powodów (np. klimatycznych)

Kolejna kwestia to np pfizer-ma problemy ostatnio
Umówmy się już mieli tyle afer jeśli chodzi o zdrowie publiczne
  • Odpowiedz
  • 1
@NCindex-15procent:
Tak poważnie kupiłem polwax oraz dht ponieważ wytwarzają najtańsze żródło światła i ciepła :)
Mam ciche wrażenie że będzie problem z elektrycznością - z resztą to już się dzieje np.jakiś czas temu w Brazylii (napisz sobie w google blackout Brazil albo Australia) i kilku innych krajach.Niedawno wysiadł prąd w NY- co prawda na niedługo,ale to mogą być takie beta testy (tak wiem jak to brzmi :)) ale śledzę ten temat
  • Odpowiedz