Wpis z mikrobloga

Nagle fajnopolaki chcą iść na wojnę i walczyć za Ukrainę, a jeszcze do niedawna całe lewactwo jęczało i deklarowało ucieczkę za granicę w razie konfliktu, bo nie będą walczyć za polityków, którzy od razu wsiądą w samolot i odlecą w bezpieczne miejsce xD kiedy kilka miesięcy temu pisalem, że ja zostanę, żeby walczyć o rodzinę, swój kawałek ziemi i dobytek to zostałem wyzywany od debili xD nie wiem czy to farmy ukrainskich trolli, które chcą na siłę wciągnąć Polaków w bezpośredni konflikt, czy uśmiechnięci wyborcy KO, którzy nagle "są ubrani" i chcą fizycznego udziału w konflikcie. XD

#bekazlewactwa #usmiechnietapolska #ukraina #rosja #wojna
  • 26
@AnalnyAniki

@Matti28: Niee, ja bym tylko wysłał nasze regularne wojsko. Dlaczego jakikolwiek cywil ma walczyć skoro mamy zawodową armię, która bierze za to od dziesięcioleci pieniądze siedząc w koszarach?


xD szkoda słów na takich kretynów jak ty
@Matti28: Głupota ludzka nie zna granic. To powiedzenie nie wzięło się znikąd. Krótka pamięć, hipokryzja, ignorancja, fanatyzm itd. Inna narracja wodza, więc odsyłają do niego, oni bez winy - to fanatyczna wiara i zgadzanie się na wszystko, myślą za nich inni, a wtedy kiedy niby myślą to powtarzają jak papugi lub wymyślają jak by tu obronić wodza.
@Matti28: słuchaj ale prawactwo tak samo się odgrażalo że będzie walczyć a potem był na wykopie płacz o ćwiczenia wojskowe. Zresztą lepiej będzie jeśli uciekną bo ci wszyscy kibice patrioci byliby pierwsi do szabrowania