Wpis z mikrobloga

Nagle fajnopolaki chcą iść na wojnę i walczyć za Ukrainę, a jeszcze do niedawna całe lewactwo jęczało i deklarowało ucieczkę za granicę w razie konfliktu, bo nie będą walczyć za polityków, którzy od razu wsiądą w samolot i odlecą w bezpieczne miejsce xD kiedy kilka miesięcy temu pisalem, że ja zostanę, żeby walczyć o rodzinę, swój kawałek ziemi i dobytek to zostałem wyzywany od debili xD nie wiem czy to farmy ukrainskich trolli, które chcą na siłę wciągnąć Polaków w bezpośredni konflikt, czy uśmiechnięci wyborcy KO, którzy nagle "są ubrani" i chcą fizycznego udziału w konflikcie. XD

#bekazlewactwa #usmiechnietapolska #ukraina #rosja #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
@Matti28: bo teraz będą walczyć za swojego ryżego pryncypała a nie za kaczora dyktatora to wiele zmienia xd

A tak naprawdę to nie i tak będą uciekać ale za palenie głupa w internecie wezwań nie rozdają więc można pogwiazdorzyć
  • Odpowiedz
@Matti28: Fajnopolaki jeszcze niedawno panicznie bały się chodzić na ulicy bez magicznej szmatki chroniącej przed POTĘŻNYM świrusem, a teraz wojny i pójścia na front się nie boją xD
  • Odpowiedz
  • 3
@BayzedMan o i główny oficer ukraińskiej wykopowej farmy trolli się odezwał xD ty dalej nie na froncie, tylko dalej wypisujesz tu te ukraińskie brednie i wyzywasz wszystkich od onuc?
  • Odpowiedz
  • 3
@MrPerfetc

@Matti28: Prawda etapu. Narodowość i patriotyzm złe, chyba że trzeba bić się o Ukrainę wtedy Polska górom. Połowa to szczekaczki.


Idealnie to ująłeś. Jestem patriotą i kocham Polaków, ale dla lewactwa byłem i jestem z tego powodu faszystą i nacjonalistą (gdyby cokolwiek było zlego w nacjonalizmie), ale nie przeszkadza im nagle dołączenie do wojny i walka za Ukrainę oczywiście za rządów Tuska.
  • Odpowiedz
  • 1
@wstanczyk specjalny przekaz dla ciebie tłuku z silowni na strychu. No #!$%@? powiedz jeszcze, że mi moskwa płaci za bycie racjonalistą xD wy ukry się już z kacapami na łby pozamienialiście. Polscy rolnicy też już są źli i to według was też ruskie onuce, bo nic wspolnego z ich hejtem nie mają internetowe farmy "bajzelmanów", ktore na nich plują na wykopach xD
M.....8 - @wstanczyk specjalny przekaz dla ciebie tłuku z silowni na strychu. No #!$%...

źródło: temp_file456339402793546955

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@missioncritical ładnie się zwołujecie na tym discordzie. Mam cię na czarnej, a jednak dotarłeś jakimś cudem do mojego wpisu xD niech mi ktoś jeszcze wmawia, że nie działacie w jakieś piwnicy za jakieś dziengi xD
  • Odpowiedz
No #!$%@? powiedz jeszcze, że mi moskwa płaci za bycie racjonalistą xD


@Matti28: Aleś mi dogadał seba xD Swoją drogą że nawet was na porzadne biuro nie stać i musisz na strychu siedziec, to trochę beka. No oczywiście, ty i 100 innych którzy sami wpadli na okładanie tego chochoła, który nic nie ma wspólnego z rzeczywistością to przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spoko, o bycie agentem cię
  • Odpowiedz
@Matti28: Niee, ja bym tylko wysłał nasze regularne wojsko. Dlaczego jakikolwiek cywil ma walczyć skoro mamy zawodową armię, która bierze za to od dziesięcioleci pieniądze siedząc w koszarach?
  • Odpowiedz
ładnie się zwołujecie na tym discordzie.


@Matti28: kolejne urojenia, to postępuje! Czy ten Discord jest z tobą w pomieszczeniu? Jeśli masz mnie na czarnej, to dlaczego mogę tu pisać? Rozumiesz jak działa wykop? Jak coś napiszesz, to się wyświetla wszystkim, którzy nie mają ciebie na czarno. Tak ludzie odpisują na wpisy, a że wysrało straszeniem ruskimi po tym jak Szwecja ma wejść do NATO, to nie trudno na taki wpis trafić
  • Odpowiedz