Wpis z mikrobloga

@mial85: Bawi mnie to założenie fajnopolaków że armia NATO to twór jakiś tam daleki, w którym na pewno nie będą brali udziału, który ich oszczędzi- i że nie odczują absolutnie żadnych skutków działań wojennych na taką skalę xD
  • Odpowiedz
@mial85: nie wiem jak podłym człowiekiem trzeba być żeby kalać określenie Polaka. Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Czy tacy ludzie #!$%@?ą sąsiadów do wszelkich instytucji żeby tylko im uprzykrzyć życie? Czy takie osobniki kradną co popadnie? Boją i molestują swoje dzieci?
  • Odpowiedz
@mial85: >konfederacja to nasi prawdziwi wrogowie
A przecież praktyka pokazuje, że ich realnym celem nie jest ośmieszanie polski na arenie międzynarodowej, załatwianie partykularnych interesów cwaniaczków i podlizywanie się Rosji
  • Odpowiedz
  • 3
@Iandschaft: z tym ośmieszaniem Polski na arenie międzynarodowej to nikt nie zrobił tego lepiej jak PO ciągle donoszące na własny kraj i fajnopolacy którzy mówili że wstydzą się tego że są Polakami a także PiS swoimi działaniami i konfliktowaniem się z każdym krajem dookoła, konfa na szczęście nie miała okazji rządzić więc nie rozwinęła skrzydeł w tym temacie co do reszty się zgadzam
  • Odpowiedz
@mial85 mocne słowa w momencie gdy Duda i PiS wysyłają oficjalne pisma do europejskich instytucji z płaczem o praworządność. Nikt nie jest bardziej żałosny od pisowców i konfiarzy
  • Odpowiedz
  • 0
@rimyi: dla mnie pisowcy konfiarze jak i kowcy i lewicowcy to jeden i ten sam żałosny ściek jak widzisz sam jedni niczym nie różnią się od drugich
  • Odpowiedz