Wpis z mikrobloga

@MikroblogPytania: ty z tym W220 na poważnie? Są awaryjne, ruda szaleje, tanie w utrzymaniu też nie będzie. Jak chcesz wygodnego merca z tamtych lat to E320 benzyna przedlift z M112, jak polift to E500 albo E200, ale tutaj jest duże spalanie niewspółmierne do osiągów, ale za to niska awaryjność.
Omijaj silnik M272.
@Mozolny_Szturm12: nigdy, BMW nie posiadałem i nie zamierzam, ale dzięki za odpowiedź.

@v-tec na poważnie, tak jak początek mojego postu. Ja się po prostu nie znam i dlatego się tu pytam, bo wiem że ktoś z wiedzą jak Ty odpowie mi i doradzi / odradzi. E320 E500 E200 wyskakują mi prawie same okularniki, co pisałem że mi się nie podobają i nie chcę.

@adrekw13 O lexusach myślałem, ale chyba jednak podobają
kurde, myślałem, że tu jakiś wykopek wjeżdża z buta po nową S klasę do salonu… A tu gra idzie o starego strucla i jeszcze kolega nie zna się na samochodach xd


@kimunyest95: chwila, ty nie wiesz gdzie zaglądasz? XD liczysz ze na wykopie ktoś takie auto będzie kupować? Wiedziałem, gdzie się spytać o stare używane samochody, przecież nie pytam się o to na reddicie. No i typowy wykop, beka ze ktoś
@duzeelobenc: nie znam się na autach, które z którego roku dobrze kupić bo tamto czy sramto ma #!$%@? siłki fabrycznie a inne ma #!$%@? zawieszenie. Z zawodu Elektrotechnik, grzebać i naprawiać sam potrafię i umiem, a grubsze rzeczy to do znajomego mechanika, niech chłop zarobi.
@SirKarson: no cóż... Chyba tak trzeba będzie zrobić. Strasznie mi się nie podoba ALE przecież to tylko blacharka. Jestem w stanie kupić porządnego gruza i zmienić te #!$%@? lampy. Chyba później stworze nowy post pytając się z okularnikami. Dzięki za sugestie