Wpis z mikrobloga

Owca WK zadebiutował w swoim pierwszym biegu - półmaratonie - i uzyskał czas 1:24 ( 3:58 min/km).

Gość z sylwetką jak kulturysta, który dopiero kilka miesięcy temu skupił się na bieganiu, wykręca wynik, którego mogłoby mu pozazdrościć mnóstwo osób trenujących bieganie wiele lat.
Sam robię teraz 5km w 18-19 min., ale w moim przypadku to wiele lat trenowania biegania (z przerwami) i od kilku ładnych lat każde urwane 10s. jest dla mnie sukcesem.
A tutaj wchodzi mięśniak, który biegać na poważniej zaczął kwartał temu i robi połówkę w czasie, którym ja bym pewnie aktualnie nie zrobił xD
#bieganie #warszawskikoks
rales - Owca WK zadebiutował w swoim pierwszym biegu - półmaratonie - i uzyskał czas ...

źródło: Screenshot(10)

Pobierz
  • 11
  • 0
n biega już jakoś ponad 2 lata


@Soothsayer: tylko że wtedy bieganie traktował jako cardio pod siłówkę, czy potem pod boksowanie, a jako główną dyscyplinę dopiero kilka miesięcy temu.
@rales: on zaczął biegać ogólnie ponad 2 lata temu, a regularnie od lipca tamtego roku - sprawdziłem na stravie. On biegał tydzień po tygodniu czasami po 100km więc według mnie osiągalne przy dobrej "regeneracji" i systematyczności. Ja sam zrobiłem półówkę po 2 latach trenowania biegania w 1h30' a to było jeszcze w triathlonie, na sucho pewnie z 5 minut bym urwał
Po pierwsze biorąc pod uwagę stosowanie dopingu podczas uprawiania amatorskiej kulturystyki, to że wspomagał się i tym razem, można uznać za pewnik. Każdy kto trenuje bieganie i miał okazję mierzyć się z tym dystansem, wie że to jest naprawdę dobry wynik, a co dopiero przy takiej wadze. Przy bieganiu czuć każdy kilogram, a co dopiero taka masę.