Wpis z mikrobloga

W lipcu jedziemy do #kreta na #wakacje, usmażymy się na śmierć z tych upałów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale co zrobić jak dla #dzieci wypadają wakacje w takim okresie no i jeszcze trzeba było pogodzić to z naszymi pracami i mamy efekt w postaci wizji 30 stopni w cieniu xD
Ale i tak będzie zajebiście :D
  • 29
  • Odpowiedz
@kiszczak: panowie wyżej znacznie niedoszacowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od lipca to dzień w dzień będzie 40+ z dniami gdzie nawet dojdzie pod okolice 50. Mam czujkę w ogóle, że w tym roku będziesz szczegolnie gorąco i sucho
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd byliśmy w zeszłym roku na Krecie, właśnie też w lipcu. Coś tam udało nam się pozwiedzać, ale każde wyjście z domu było okraszone narzekaniem dzieci, że za gorąco. Część atrakcji odrzuciliśmy ze względu na upał. A i tak nie mieliśmy najwyższych temperatur, bo dopiero w dwa ostatnie dni było ponad 40°. Gdyby taka temperatura utrzymywała się przez cały nasz pobyt, to chyba byśmy przesiedzieli w domku.
  • Odpowiedz
@acidd: dokładnie 23 lipca było 47. Ale trzeba tez przyznać, że troche inaczej się te temperatury odczuwa ze względu na suchość powietrza. moim zdaniem powiedzmy 30 w polsce jest bardziej męczące niż 40 tutaj ze względu na znacznie większą wilgotność
  • Odpowiedz
@acidd: MMM kreta w lipcu, piłem dziennie 5 litrów wody ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nota bene mi się najbardziej podobało po prostu jeżdżenie drogami wzdłuż wybrzeża, znajdowaliśmy miejsca które były ładniejsze niż te najbardziej polecane.
  • Odpowiedz
@acidd: i dlatego np taka belgia ma to inaczej rozwiazane
co ptrawda wakacje sa lekko krotsze ale za to:
2 tygodnie wolnego przelom pazdziernik i listopad
2 tygodnie na swieta
2 tyg luty/marzec
2 tyg kwiecien/maj

co ptrawda pewno wiekszosc narzeka ze za duzo wolnego ale jako ze ja pracuje w domu to mi to nie przeszkadza i jak chcemy jechac gdzies na walacje przed sezonem czy po sezonie to jest
  • Odpowiedz
  • 0
zrób dzieciom fantastyczne wakacje u babci, a z żoną jedź w lepszym terminie ;)


@Rad-X: będą mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale trzeba zapełnić pozostały czas
  • Odpowiedz