Wpis z mikrobloga

Mirki, wpadłem na pomysł żeby zorganizować dla kumpli... LAN Party/Wifi Party. XD W młodości pogrywaliśmy trochę w #quake3 więc dzięki dobrodziejstwu nowoczesnych source portów (Ioquake) moglibyśmy bez większych problemów wyjaśnić po latach kto jest najlepszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy oprócz samego postawienia serwera lokalnego mogę w jakiś sposób ubawić oprawę? Wymyśliłem żeby dodać spectatora, (obraz wyświetlany na TV, a my na lapkach) nagrać demo z rozgrywki itp. Jak jeszcze można "odpicować" grę sieciową? Czy ktoś organizował taki event dla swoich kumpli i łączył się na różnych systemach (mam Linuxa, koledzy Windowsy w różnych wersjach)?

BTW. Co jeszcze nada się na lan/wifi party i ma dobry source port? UT 99 już mam i testuję na Linuxie - działa świetnie.

#retrogaming #quake #unrealtournament
  • 7
  • Odpowiedz
@Commodore_64: ogarnij też jakieś inne gry, bo nawet jak wszystkie tryby q3 ogracie, to i tak ileż można grać w to samo ;d

Ach dawne czasy liceum, do mojego ówczesnego chłopaka do piwnicy znosiliśmy sprzęt, stoły, fotele. Dwie godziny #!$%@? się, żeby to wszystko podłączyć, a potem raj na ziemi haha Oprócz Quake, CoD, Diablo, najbardziej zapamiętałam Track Manię. W całym swoim życiu nie usłyszałam tyłu wyzwisk do twórców gry hahaha
  • Odpowiedz
@Commodore_64: Chyba najtrudniej będzie zorganizować ludzi aby mieli czas przyjść. Zresztą pewnie większość nie grała od lat, bo po latach rozrywka z gier przechodzi w picie alkoholu.
  • Odpowiedz