Wpis z mikrobloga

Ja w śnie nam problem z odczytaniem godziny z zegarka z wskazówkami, dlatego to jest sposób żeby na 100% być pewnym że jestem w świadomym śnie
  • Odpowiedz
@12lat25cm Ja często we śnie piszę coś na telefonie ale nie trafiam w odpowiednie klawisze i wychodzi z tego jakiś bełkot, który muszę kasować. Ostatnio pisałem maila i przy czwartej próbie napisania jakiegoś wyrazu zacząłem się mocno zastanawiać czy nie śpię teraz przypadkiem.
  • Odpowiedz
Ja w śnie nam problem z odczytaniem godziny z zegarka z wskazówkami, dlatego to jest sposób żeby na 100% być pewnym że jestem w świadomym śnie


@12lat25cm: Każdy musi znaleźć swój totem, żeby wiedzieć, czy jest we śnie.
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy: Ja sobie nie potrafię wyobrazić jak biegnę, zawsze wychodzi mi jakieś takie pokraczne poruszanie się w smole zamiast zwykłego biegu. Podczas snu też nie potrafię biegać. Gdzieś czytałem że to takie zabezpieczenie w naszym mózgu by przypadkiem nie zacząć biec w realu gdy we śnie zaczniemy przed czymś uciekać.
  • Odpowiedz
@j557 ale tak w sumie to są jakieś naukowe podstawy ku Waszym stwierdzeniom, że się nie da czytać? Generalnie kiedyś też nie umiałem, ale jakoś od kilkunastu lat mi się udaje. Oczywiście nie mówię tu o całych książkach, ale jeśli coś jest napisane na kartce to umiem to przeczytać...
  • Odpowiedz
@Valorcrest Ręką tak ale kiedyś mi się śniło, że grałem w piłkę i na bramce stała sąsiadka której nie lubię. We śnie kopnąłem z całej pety na bramkę a w realu tak #!$%@?łem o ścianę, że chyba wybiłem duży palec u nogi i kulawy przez tydzień chodziłem.
  • Odpowiedz