Wpis z mikrobloga

A ja właśnie jutro wyjeżdżam xD wczoraj było jakieś święto hindusów i wszystko dosłownie stało. Dzisiaj został tylko syf na plaży, ale już jest spokojnie, ale ogólnie miejscami dosyć mocno zakorkowana okolica
via Android
  • 0
@macieyy będę 3 raz już na Penangu. Parę dni w GeorgeTown zostajemy, nie wiem czemu ale zawsze to miasto mi się podoba ()
A na chillere polecam Langkawi bonus dla pijących jest taki, że to wyspa wolnocłowa i alko jest śmiesznie tanie.
@wyjek nie zazdrość, tylko wybierz się, choćbyś miał to zrobić raz w życiu. Jak ogarniesz tanio loty - reszta jest już dużo taniej niż gdybyś chciał pojechać nad Bałtyk latem - serio
via Android
  • 1
@wyjek potwierdzam od 40 do 60% to koszty dolotu tutaj. Reszta to ceny azjatyckie czyli usługi 3-6 krotnie nizsze niż w Polsce, produkty z 3 razy tańsze, restauracje 2-3 krotnie. A streetfoodem za 5zl się najesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Android
  • 1
@wyjek 2 tygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie ja zawsze celuję w cenę za dobę hotelową w granicach 150zl. Ale i drożej a także taniej się da. Zależy co wymagasz.
via Android
  • 1
@wyjek ja za 180 wyłapiesz już hotel z basenem z dobra lokalizacja. Dosłownie z plaży wchodzę do basenu i potem do swojego pokoju. I śniadanie mam w cenie. Ale dwie ulice dalej 10 minut spacerkiem do plaży wynajmiesz pokój za 80zl.