Wpis z mikrobloga

Niestety moja wiedza na temat laptopów z windowsem jest zbyt mała abym wiedział jak to zrobić czy zna ktoś jakiś program, który potrafi sterować wentylatorem w laptopie? Chodzi mi o modele Lenovo Yoga 2023 i Hp Envy, w macbooku nawet to nie jest potrzebne a na tych laptopach przydało by się bardzo niestety nie wiem jak to zrobić w windows, pomoże ktoś? Bo mam dość #!$%@? się z laptopami niskiej klasy typu Hp Lenovo Acer Asus, lecz ten przypadek akurat dotyczy nie laptopa klienta a moich staruszków na które mam plan ;)

PS.Próbowałem fan control i dupa

#lenovo #hp #windows #windows11 #microsoft #serwispc #elektronika #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo mam dość #!$%@? się z laptopami niskiej klasy typu Hp Lenovo Acer Asus,

@Chio_:
Może wystarczy zatroszczyć się by nie żyli w barłogu. Odkurzyć zalegający od miesięcy kurz.
Bo nawet "wysokiej" jakości sprzęt jest bezsilny w konfrontacji z bezgranicznym syfem.
Tu przykład laptopa "premium.
RichtigPiwosz - >Bo mam dość #!$%@? się z laptopami niskiej klasy typu Hp Lenovo Acer...

źródło: 0 20220828_031956

Pobierz
  • Odpowiedz
@Chio_: Stary, gigabyte robią podzespoły komputerowe, ale zrobili program w którym możesz ustawić prędkość wentylatorów, bez różnicy na jakim sprzęcie, zakładam, że na macbookach też ten program działa.
  • Odpowiedz