Wpis z mikrobloga

  • 0
moze byc wart nawet 2mln i co z tego skoro tam mieszkasz


@twojStaryJebqnany: dużo z tego - im więcej ten kojec będzie wart, tym lepszą willę i ładniejszą Azjatkę (a może harem?) sobie ogarnę na starość ;)
dużo z tego - im więcej ten kojec będzie wart, tym lepszą willę i ładniejszą Azjatkę (a może harem?) sobie ogarnę na starość ;)


@haha123: Oj rzeczywistość brutalnie zweryfikuje xD Jak hiszpanów którzy mieli takie same plany swego czasu.
  • 0
@Khaine: masz na myśli, że ceny betonowego złota w Polsce do tego czasu walną? Zgadzam się - walną. Dlatego wstając każdego ranka, pierwsze co robię po otworzeniu oczu, to proszę dobrego Boga o to, żeby tylko zdążyć sprzedać ten kojec nim demografia zdmuchnie ten kraj jak domek z kart.
@haha123: No to jednak nie jesteś bezmózgim wzrostowiczem któremu się już zaczęło wydawać że mamy nowy paradygmat i za 8 lat będzie 100k za metr w Warszawie a oni kupią sobie potem stację kosmiczną za to xD

Generalnie wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują że jebnie potężnie w chwili gdy ministerstwo oficjalnie powie że wycofuje się z pompowania popytu przez dodruk pieniędzy.
  • 2
No to jednak nie jesteś bezmózgim wzrostowiczem


@Khaine: Nie jestem. Trzymam rękę na pulsie i monitoruję sytuację. Z tego właśnie powodu sobie wyklikałem SonarHome.

To że walnie jeszcze za naszego życia jest pewne.

Niewiadomą natomiast jest kiedy dokładnie to się stanie - czy za miesiąc, rok, 2 lata, 5 lat, 10 lat, a może 20 lat? Nie wiadomo. Póki co dzida w górę - takie są fakty.
tym lepszą willę i ładniejszą Azjatkę


@haha123: niestety pomyślało w ten sposób 90% starych ludzi z zachodu, których stać + 90% simpów i inflacja azjatkowa jest nawet wyższa niż na kurnikach w Polsce.
@Khaine Dlatego nikt tego nie mówi, bo wybuchłaby panika na rynku, a to nikomu nie na rękę. Fakty są takie, że dopłat nie ma ale może będą za kilka miesięcy.

Na razie PO ostrożnie podchodzi do rezygnacji z obietnic, bo PiS jest wciąż silny. Jednak jak partia Kaczyńskiego zostanie totalnie upokorzona wychodzącymi aferami, to pewnie zacznie się odchudzanie budżetu.
@ROCKNROLLLA: Ja już od znajomych totalnie niezorientowanych w temacie (w sensie nie doktoryzujących się jak my tutaj) słyszę że oni już nie wierzą że to kiedykolwiek spadnie i dlatego szukają mieszkania żeby kupić pod inwestycję, byle coś zrobić z pieniędzmi a nie wierzą już że można na tym stracić XD I mówię to totalnie serio, bo słyszałem to dosłownie wczoraj. Oczywiście nieznajomość innych lokat kapitału niż nieruchomości w pakiecie - bo