Wpis z mikrobloga

Im więcej słucham generała Andrzejczaka na kanale zero tym bardziej jestem przekonany że nadzor cywilny jest bezwzględnie potrzebny. To są rzeczywiście zbyt poważne rzeczy żeby to pozostawić takim ludziom. Dużo wojskowej teorii, hipotetycznych scenariuszy uznawanych według nich za oczywistość. Sokrates sokratesem, ale tu chodzi o przyszłość kraju i ludzkie życie.
#ukraina #wojna #rosja #polska
  • 6
  • 0
@justlogin: w szerszym ujęciu z kilku programów to wynika, że wszystko według niego prowadzi do zbliżającej się chęci wojny ze strony Rosji. Całe szczęście od stosunków międzynarodowych jest dyplomacja, nie wojskowi
  • 1
Tacy ludzie muszą się trzymać z dala od polityki poza tym odepchnęło mnie jak w pierwszym odcinku stwierdził mniej więcej "walczyć musi całe społeczeństwo, a o nas - wojsko - to wy się nie martwcie"
Tacy ludzie muszą się trzymać z dala od polityki poza tym odepchnęło mnie jak w pierwszym odcinku stwierdził mniej więcej "walczyć musi całe społeczeństwo, a o nas - wojsko - to wy się nie martwcie"


@aa-aa: On chce właśnie rozpocząć kariere polityka a zauważyłem, że wykopki się nim zachwycają.