Aktywne Wpisy
NadwornyPanicz +11
Może niektórzy dostaną piany przez ten wpis, no ale trudno. Żeby zrozumieć, dlaczego kawka w Polsce kosztuje 20 złotych, wystarczy wyjść w zwykły dzień roboczy - w ciągu dnia - na miasto/dzielnicę/osiedle i pochodzić po różnych lokalach gastro, kawiarniach, ciastkarnio-kawiarniach itd. Jeżeli znajdziecie kogoś w środku, to będzie sukces. W takiej kawiarence/ciastkarni obok mnie dopiero po południu robi się ruch. W ciągu dnia ktoś tam wpadnie i kupi raz na pół godziny.
źródło: image
Pobierz
UsmiechnietyAnon +24
#f1
Przeglądam sobie układ toru na najbliższe GP i jedna rzecz mnie zaciekawiła.
Jak rozwiązana jest kwestia tego skrzyżowania które oznaczyłem na grafice? Światła, zasada prawej ręki? Przecież oni tam pędzą i mają się nagle zatrzymywać? Jak tam nie dochodzi do wypadków?
Przeglądam sobie układ toru na najbliższe GP i jedna rzecz mnie zaciekawiła.
Jak rozwiązana jest kwestia tego skrzyżowania które oznaczyłem na grafice? Światła, zasada prawej ręki? Przecież oni tam pędzą i mają się nagle zatrzymywać? Jak tam nie dochodzi do wypadków?
źródło: Japan_Circuit
Pobierz




źródło: IMG_20240224_184847752
Pobierzźródło: C9OQH-2w3g-1Ayj08mjYLwlpI46QAbxgtyqa
Pobierzźródło: temp_file3847992596093276072
Pobierz@nunczako: na co chihuahua?
@maegalcarwen: i już Cię nie lubię.
NA POLSKIEJ PICCY NIE MA ŻADNYCH OLIWEK GDYSZ ONE NIE ROSNĄ W POLSCE A POZA TYM SĄ OBRZYDLIWE W SMAKU W TAKIM ZESTAWIENIU
źródło: temp_file1068843195132963134
PobierzSmacznego. :)
źródło: comment_1616377059KCC5pbPXh1N3dsd6ZcSBil,w400
Pobierz