Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: i później się dziwić, że taka miernota jak @hannazdanowska wygrywa kolejne wybory... ¯\(ツ)/¯

Po Łodzi się jeździ już gorzej niż po Bachmucie obecnie, ale pewnie w 2. turze i tak bym na nią sam zagłosował, mimo iż uważam, że to jest dzbaniara pierwszej wody i w urzędzie miasta Łodzi to maksymalnie powinna pracować w biurze podawczym. Chociaż w sumie nie wiem, bo chyba trzeba być trzeźwym na stanowisku
Patrząc ogólniej Zdanowska to produkt Kropiwnickiego, który robił tak wielkie nic, że Hanka w pierwszej kadencji wydawała się tytanem pracy.


@biggle: najbardziej śmieszy mnie to, że on a była zastępczynią Kropiwnickiego i jawnie brała udział w jego rządach przez ponad 3 lata.

Ja sam narzekałem na Kropiwnickiego za to jak wyglądały łódzkie ulice, ale to co było za Kropiwnickiego to była rewelacja w porównaniu do tego gówna co jest teraz.

Jedyne
@loczyn: ja nie widzę żadnej różnicy na plus poza ogólnopolskim rozwojem społecznym po wejściu do UE, który dzieje się nawet w małych miasteczkach.

Zarządzanie miastem leży i kwiczy i potwierdzają to choćby większe ulewy czy wichury, bo nic kompletnie nie jest pilnowane. Za Kropa był mimo wszystko jako taki porządek pomimo braku aż takich możliwości jak obecnie. Nie wspominając już o tym, że wszystko co zdanowska robi jest na ogromny kredyt,