Wpis z mikrobloga

#gielda
Rośnie liczba szortów na bananowe spółeczki. Złotówka nie umacnia się. Na szczycie i przy oporze duże obroty. Ameryczka czerwona. Info o KPO nie generuje znaczącego wzrostu. Indeks chciwości znów mega wysoko
Szkoda, że dziś nie zdecydowałem się na szorcika przy 2500 :/
  • 12
  • 0
@a-l_d: ale przy 2400 nie było tyle sygnałów jak teraz. Nie mowie, ze nie bedzie 2600 w marcu. mówie, że chyba jest spora szansa na korektę do 2400 zanim bedzie 2600
@widmo82 a wcześniej pisałem np. o wejściu w Intel po wynikach, wiec wcale nie tak długo długo…nie skacze jak małpa po stockach, wiec czego oczekujesz, ze co tydzień będę otwierał nowa pozycje i pisał o tym na tagu? a przysrywy do tych co piszą o shortowaniu hossy były i będą, szczególnie do takich, co kasują swoje wpisy, jak ty
@widmo82 ja swoich wpisów nie kasuje, a ty z tego co widzę, skasowałeś nawet wpis sprzed paru dni, w którym inny użytkownik, bodajże @levzor zarzucał ci, ze swoje wpisy z nietrafiona prognoza kasujesz, lol
@maniek74: nie wiem po co się z tym pozerem wykłócasz xd klon micka, możesz gadać jak ze ścianą xD
typ co na longi na gazie i na emiss od jesieni nagania, które teraz są #!$%@? na minusie, a sam szczęśliwy że trafił jakiegoś longa w sezonowym dołku