Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale jednak wrócił stary dobry Tusk. Pan Donald robi naprawdę dobrą robotę.

100 obietnic na 100 dni? Od początku wiedziałem, że to się nie uda. Tusk nie realizuje obietnic, to nie o to w tym chodzi

Widzicie jakie oszołomy z tych rolników? Patrzcie ich, jakie mają ursusy, bogacze, przeciw czemu oni protestują? Ja bym tam wojsko wysłał!

Eh, mówice co chcecie, ale ja bym te działki ROD zaorał, wiecie ile nowych apartamentów i mieszkań może w takich miejscach powstać?

CPK? PiSowska inwestycja, według mnie temat do zaorania

Rolnicy? RUSKIE ONUCE!!111

Coś pedzioł, PO robi źle? SZMATECKI DO BUDY!!!!


#polityka #bekazpo #bekazlewactwa #wykop #heheszki #rolnictwo
Kopyto96 - >Co jak co, ale jednak wrócił stary dobry Tusk. Pan Donald robi naprawdę d...

źródło: bots2

Pobierz
  • 4
@Kopyto96: Mordo, przesadzasz. Ja na przykład staram się być krytyczny wobec nowej władzy i uważam na przykład, że powinni zbudować CPK, bo to jednak inwestycja, za którą opowiada się większość Polaków i nie podoba mi się, że koalicja (poza Lewicą) kluczy w tej sprawie. Co do rolników to wiadomo, że znajdzie się tam paru debili, którzy swoimi akcjami będą obrzydzać ten protest, ale ogólnie uważam, że protestują w słusznej sprawie, bo
@Kopyto96: ludzie doceniają premiera który będzie podejmować trudne i niepopularne decyzje. Dziwne.

Po pisie który wszystkie problemy łatał dodrukiem pieniądza to rzeczywiście może szokować.
@Koziom to nie jest zaskakujące tylko wtedy gdy innym partiom nie zarzuca się populizmu, co samo KO i jej sekciarze na x czy wykopie robili z ochotą, klasyczny przypadek że złodziej krzyczy złapać złodzieja ( )
@Koziom to nie jest zaskakujące tylko wtedy gdy innym partiom nie zarzuca się populizmu, co samo KO i jej sekciarze na x czy wykopie robili z ochotą, klasyczny przypadek że złodziej krzyczy złapać złodzieja ( )
@dqdq1 Morawiecki podejmował tylko łatwe i popularne decyzje dlatego go nie doceniali ( ͡º ͜ʖ͡º)