Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy według Was 28 lat to zbyt późno na zmianę? Na ułożenie sobie życia od nowa? Na nowy kierunek studiów? Właśnie rozpada się mój związek, mieszkam w mieście w którym nic oprócz pracy mnie nie trzyma, rodzinę i przyjaciół mam 300 km stąd, tutaj jedynie powierzchowne znajomości. Czuję ogromny strach i lęk przed tym co będzie, mam nawet ataki paniki.
#zmiany #zwiazki #depresja #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Ja w tym wieku byłem gołodupcem i pracowałem w januszexie, rok później postanowiłem to zmienić, chciałem wybudować dom, zacząłem pracę za granicą, w między czasie żonka mnie zdradziła ale się nie załamałem, dzisiaj po kilku latach buduję dom bez kredytu i jest git, realizuje krok po kroku swój cel. Także wszystko jeszcze przed Tobą, wystarczy chcieć.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a co decyduje w jakim wieku zmiana jest dobra? Jesli chodzi ze znajomi beda smieszkowac to raz ze nie beda dwa ze mozesz im mowic ze od 2 lat ta zmiana trwa jak masz takie leki, ale nie 28 to nie za późno, sa ludzie ktorzy maja 60 lat i sie jeszcze nie obudzili zeby cos zmienić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to najlepszy czas dla ciebie, jesteś młody, bez zobowiązań. Jak będziesz miał kredyt na 30 lat, dwójkę dzieciaków to wtedy będzie już ciężko. Racjonalizuj sobie te lęki, większość rzeczy których się boimy się nie wydarza, a te które się wydarzają z tymi sobie radzimy. Trzymam za ciebie kciuki.
  • Odpowiedz