Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie: Czyli jesteś ulana? Akurat takie duże cyce są paskudne. Pytanie czy masz motywację żeby schudnąć bo wtedy możesz poprawić figurę. Pytanie jak z twarzą jeszcze bo to najważniejsze a na to masz prawie 0 wpływu.
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: Jakbyś nawet dużo jadła ale miała dużo aktywności to byś schudła. Ja sam schudłem trochę dzięki dłuższym spacerom, chociaż dalej jestem troszkę za gruby (ręce jak patyki a bebech spory). Nie mówię oczywiście że to łatwe.
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie a czym ty się przejmujesz ? Zdaniem randomowych ludzi ? Na wykopie i tak ci zawsze dowalą chyba że jesteś w którymś z kółek "wzajemnej samoadoracji i lizania sobie dupy nawzajem " wyjdź do ludzi na żywo to zobaczysz ile ludzi będzie się na ciebie gapić i podziwiać a zdania wykopu nie bierz pod uwagę , parę tumanow myśli że nadal są w szkole i będą konkurs na urodę robić
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie sobie nie daj wmoic że jesteś gorsza , znajomy który zarabia 60 tysięcy miesięcznie wziął laske sobie 120 kilo i #!$%@? te wszystkie ładniejsze , nie daj sobie wmówić przez głupich ludzi ze jesteś mniej warta
  • Odpowiedz