Wpis z mikrobloga

Muminy z każdym live orają się sami.
Po co iść do Machaja upokarzać siebie po 100usd czy 200usd.
Niech pokaże dupę cyca i bankowo że trole dadzą 500usd a co! Zbiornik show up czeka. Oni nie mają zasad moralnych !
Wstyd że mówią po polsku i udają Polaków. Kobieta zdrowa facet zdrowy ręce nogi i zbierają na skuter bo nie mogą sami zapracować a synka 23 letniego do pracy nie pośle. Serio ja mając 19 lat robiąc studia pracowałam w kafejce internetowej i się cieszyłam jak głupia. W wieku 21 lat już dążyłam by sama mieszkać i się utrzymywać 300 km od domu. A synek siedzi i rysuje. On ma kuźwa rentę bo to jest niepojęte. #raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@MWittmann: jaki facet normalny powiedz mi pozwala by obrażać żonę czy syna za 10zl … Może jestem innej daty może mnie w domu wychowano inaczej i nie rozumiem tego. Najlepsze jak ktoś napisał że mają cicho to zaraz że on ma na maks i że trzeba u siebie sprawdzić. Koles jest tak roszczeniowy wredny nie daje się lubić że jak mało komu źle życzę to aby na ten skuter zbierali
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Żaden porządny facet nie pozwalałby w ogóle na jakiekolwiek żebranie i traktowanie tego jako jedynego źródła dochodu. A jeszcze w ogóle żaden by nie pojechał na stałe do Kambodży bez pracy, z marnymi oszczędnościami tylko dlatego, że zobaczył parę filmików na Youtube.

Dla mnie to egoista, cwaniaczek za dychę, dlatego zmieniali kraje bo narobili sobie wrogów i musieli spadać.
  • Odpowiedz
Serio ja mając 19 lat robiąc studia pracowałam w kafejce internetowej i się cieszyłam jak głupia. W wieku 21 lat już dążyłam by sama mieszkać i się utrzymywać 300 km od domu.


@Dzikamery: Jak muminy to upośledzone lenie, tak tego typu wstawki "ja to panie w przedszkolu juz pracowałem, a w gimnazjum zamieszkałem 500 km dalej" mnie bawią równie mocno. Nie mam pojęcia czym się tu chwalić jest, tym że
  • Odpowiedz
  • 6
@Pas-ze-mna-owce: ale przyznaj jest różnica pracując w wieku 19 lat czy 25 lat a mając z 50 lat i nie chcąc zarobić normalnie. Oni nawet języka nie umieją angielskiego gdzie ponoć tyle życia spędzili. Mina Mumina jak u Machaja ktoś pytał o doświadczenie w własnym biznesie bezcenna. Raz pierd że mieli sklep a za chwilę milczą. Wychodzi na to że całe życie na socjalu i lewe ręce no to jest
  • Odpowiedz