Wpis z mikrobloga

@ProDziekan69: Ja #!$%@?łem kiedyś na magazynie przez prawie rok i żeby robić masę i budować siłę to musiałem przy tym charakterze pracy robić po pierwsze treningi z rana żeby nie być #!$%@? po robocie, a po drugie jeść 5.5k kcal, żeby waga mi szła do przodu przy dużym wydatku energetycznym w pracy. Wtedy przy 93kg miałem koło 650kg w trójboju.
  • Odpowiedz
@Panczo23: Raczej normalnie się czułem. Jako osoba wytrenowana 10+ lat stażu, robiłem swoje na siłce i będąc już pod prysznicem schodziła pompa i po godzinie zapominałem o tym w ogóle, że trening miał miejsce bo trza było jechać do roboty na magazyn. 8 rano siłka, 10 mycie, 11 rozpoczęcie pracy 19:30 koniec. Bardziej #!$%@? byłem po robocie, bo ciągle latanie z paletami, paczkami, pudłami po 20-30kg oczywiście raz noszone na lewą,
  • Odpowiedz
@ProDziekan69: prowadzę kilka osób pracujących fizycznie i każdy z nich zrobiła/robi dobre wyniki. Da się, ale organizacja życia, jedzenia, godzin treningów musi być na dobrym poziomie, plus trening powinien być odpowiednio skrojony.
  • Odpowiedz