Wpis z mikrobloga

Przyznam szczerze, że na początku sądziłem, że te wywiady z Dudą czy Czarnkiem zostały tak dobrze odebrane przez ogół ludzi. Teraz zorientowałem się, że po prostu widownia Kanału Zero jest prawicowa i skrajnie prawicowa.

Kołodziejczak mówi całkiem z sensem, a tam na czacie „złodziej, oszust, out” itd. Dochodzi do głosu Ardanowski i po 20 sekundach „dobrze mówi”. To samo z Dudą i Czarnkiem było. Ponadto chat zaspamowany „Polexitem” itd. Po prostu ten cały Kanał Zero to wylęgarnia pisowców i konfederatów. Tak samo pewnie będzie też w komentarzach.

Czyli to nie Czarnek czy Duda dobrze wypadli, tylko takie komentarze będą po wywiadach jakichkolwiek pisowców/konfederatów. Braun na pewno też cieszyłby się tam gigantycznym powodzeniem

#kanalzero #polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #sejm #konfederacja
  • 39
  • Odpowiedz
@Gours:

Jak na moje oko, to... wszyscy dobrze mówią ¯\(ツ)/¯ Nie widzę tutaj żadnego sporu... żadnej kłótni. A na czat nie patrzę bo czytać oszołomów, jaki w tym sens.
  • Odpowiedz
@Gours: To nie chodzi nawet o skrajność poglądów, widownia jest łatwa w manipulacji. W ich oczach Kołodziejczak jest groteskowy bo najpierw krytykował Tuska a potem się "sprzedał". Do tego retorycznie jest bardzo słaby, a Ardanowski o niebo lepszy.
  • Odpowiedz
Przyznam szczerze, że na początku sądziłem, że te wywiady z Dudą czy Czarnkiem zostały tak dobrze odebrane przez ogół ludzi. Teraz zorientowałem się, że po prostu widownia Kanału Zero jest prawicowa i skrajnie prawicowa.


@Gours: Spostrzegawczy jesteś xd Ten trend widać było jeszcze za czasów Stanowskiego w Kanale Sportowym, najchętniej oglądane materiały tam to rozmowy z Mentzenem i z Korwinem-Mikke xD
  • Odpowiedz
@Gours: Oczywiście że jest skrajnie prawicowa, dopiero teraz to zauważyłeś? Jeszcze jak Stanowski pracował dla Kanału Sportowego jego materiały były sztucznie "pompowane" przez trollownie związane z PIS i Konfederacją. Pieniądze od Obajtka na marne nie poszły. Stanowski to ulubiony twórca prawicowych chłopków roztropków - Mariuszy z Brighton, zawsze nim był. Co ciekawe kiedy Stanowski odszedł z Kanału Sportowego ilość subskrypcji Kanału Sportowego w "magiczny" sposób spadła aż o ponad 200 tys.
  • Odpowiedz
  • 281
@Gours: Czarnek i Duda mieli odpowiedzi na pytania przygotowane na kartkach na miesiące przed wywiadem, a z takim zapleczem to byle Ziobro dobrze wypadnie. Stanowski i Mazurek to pisowscy aparatczycy, a komentuje pewnie pół farmy Mateckiego.

Wybory w 2015 PiS wygrał w dużej mierze dzięki gazetkom typu Do Rzeczy czy inne W Sieci, kolejne dzięki przejęciu TVP i farmom trolli w internecie. Teraz kontynuują tę strategię w nowej niszy, wymierzonej w
  • Odpowiedz
@Gours: Trochę masz rarcji, ale też wydaje mi się, że sztuczny tłum tam robią boty od Szmateckiego. Przy poprzednich wywiadach z pisowcami dużo komentarzy takich mocno bezpłciowych, na jedno kopyto od kont bez awatara albo z awatarem AI i nazwą konta ImięNazwisko5142
Amatorro - @Gours: Trochę masz rarcji, ale też wydaje mi się, że sztuczny tłum tam ro...

źródło: szm

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sengir W sensie, że sytuacja w kanale sportowym była w jakiś sposób uszyta tylko po to, żeby Stanowski mógł się wykręcić i stworzyć pisowska telewizję?
  • Odpowiedz
@gorillaz: nie mam pojęcia czy sytuacja była ustawką w tym celu - natomiast widzimy, że z udziałem Stanowskiego powstał kolejny pisowski kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli to nie Czarnek czy Duda dobrze wypadli, tylko takie komentarze będą po wywiadach jakichkolwiek pisowców/konfederatów.


@Gours: dlaczego laczysz pis z konfa? Z tego co wiem to akurat 2 skrajne partie.
  • Odpowiedz
Z tego co wiem to akurat 2 skrajne partie.

@Pwado: To jest ten sam obóz ideologiczny i nawet się nie kryją z tym że im do siebie blisko. Kogo ty chcesz nabrać?
  • Odpowiedz