Wpis z mikrobloga

Jaką przeglądarkę internetową polecacie i dlaczego? Kiedyś przez bardzo długi czas korzystałem z chrome, jednak później przesiadłem się na Edge, do którego w sumie nie mam jakichś ogromnych zastrzeżeń. Jednak ostatnio widziałem sporo reklam Opery, że niby ma jakieś fajne nowe funkcję, AI, darmowy VPN itd.
A jak to jest z Waszej perspektywy?
#internet #edge #chrome #przegladarki #komputery #technologia
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AjKenFlaj: Tylko Firefox, chromium blokuje adblockery i chce dawać ci ciągle reklamy i to nie tylko w youtubie, firefox ma całkowicie inny silnik nie obserwowany przez big brothera google. @WiesPunk @Chio_ Mają racje, nie paprz się w szambie googla, bo nawet edge jest pisane na chromium
  • Odpowiedz
  • 1
@GOD-MODE yt mam premium i nie wyobrażam sobie z tego nie korzystać więc reklamy na yt mnie nie interesują. A co do reszty reklam to mam adblocka. Więc jakies inne plusy?
  • Odpowiedz
  • 0
@GOD-MODE no tylko na ten moment nie ma z tym problemu przynajmniej u mnie. Może oczywiście poza obserwowaniem przez Google. Ale czy to w telefonie czy na kompie to nie sądzę że jakaś różnica. Może za X czasu jak zablokuja adblocki to ok będzie to miało większy sens dla mnie
  • Odpowiedz
@AjKenFlaj: Ostatnio mi edge zaczął wariować i się przesiadłem na brave. Polecam. Bardzo dobra przeglądarka.
Z Firefoxa nie korzystam, bo wciąż nie obsługuje HDR.
  • Odpowiedz
@GOD-MODE: Nie po to kupowałem monitor HDR, żeby nie używać.
Prywatność? Siedzę za vpn, ublock i ghostery. Starczy mi.
Dlaczego niby brave zapewnia mniejszą prywatność niż FF.
  • Odpowiedz