Wpis z mikrobloga

Porzućcie dalekowschodnią "kulturę" drogową. Zacznijcie jeździć jak ludzie z europy.
Gdy wam się wydaje, że rowerzysta łamie przepisy, nie szeryfujcie, bo skończycie
jak kierowca z Audi i nie tylko. Od wymierzania sprawiedliwości jest policja i sądy, bo
jak widać kierowca może nie znać przepisów, potem ponosi tego konsekwencje.

Kamera tego nie wychwyciła, ale czy opłacało się nie znać przepisów i pokazywać mi, że mam jechać chodnikiem?

Zaraz po tym jak samemu złamał przepisy i gnał by stać na czerwonym?


Nie ma przepisu który nakazuje jazdę czerwonym chodnikiem,
Bo stosujemy się do znaków drogowych a znaku C13 tu nie ma. Bo to bubel. Ustawa wyraźnie mówi o tym, że muszą być znaki.

Dlatego ja nie zostałem mandatem ukarany a kierujący Audi już tak.

#polskiedrogi #samochody #kierowcy #rower #szosa
reddin - Porzućcie dalekowschodnią "kulturę" drogową. Zacznijcie jeździć jak ludzie z...
  • 47
  • 0
Sądu nie przekonasz, obowiązek to obowiązek.


@kiero_profesjonal: Ja bym przekonał najpierw UM a potem jak UM nie zareaguje to sąd. Zupełnie tak samo jak u mnie to zrobiłem.

Teraz zgadnij, dlaczego się nie boję sądu.
@reddin zgadnij ile masz do powiedzenia w sądzie gdy będziesz obwiniony. Nic. Możesz sobie mówić a wyrok i tak zależy od widzimisię sędziego.
Zresztą powinieneś być zaznajomiony z wyrokami zarówno sensownymi jak i bezsensownymi. To zwykła loteria a sędziemu i tak nic nie zrobisz.
  • 0
zgadnij ile masz do powiedzenia w sądzie gdy będziesz obwiniony. Nic. Możesz sobie mówić a wyrok i tak zależy od widzimisię sędziego.


Guzik wiesz, dużo piszesz, mało sensu.

Zresztą powinieneś być zaznajomiony z wyrokami zarówno sensownymi jak i bezsensownymi. To zwykła loteria a sędziemu i tak nic nie zrobisz.


@kiero_profesjonal: XDDD nie masz pojęcia o czym piszesz.
@reddin: Taka sytuacja, czy można jechać jezdnią po lewo? Przynajmniej 8 sędziów z I oraz II instancji twierdzi, że nie wolno. I oni też twierdzą, że to rozwidlenie nie jest skrzyżowaniem i że w ogóle nie ma to znaczenia bo ścieżka biegnie w tym samym kierunku geograficznym.
kiero_profesjonal - @reddin: Taka sytuacja, czy można jechać jezdnią po lewo? Przynaj...

źródło: Untitled

Pobierz