Wpis z mikrobloga

@OmletSchabowy: W dupie mam idiote z transparentem (jesli to nie fejk)

Natomiast jak rolnicy sami nie odstawia na policje debili, kretynow i tepakow ktory blokowali przejazd karetki na sygnalach to gardzenie nimi wszystkimi bedzie dla nich zbytkiem laski i zbyt delikatne.
W dupie mam idiote z transparentem (jesli to nie fejk)


@gorzki99: ile jeszcze chcesz ujęć, zanim się przekonasz, że to nie fake? Naprawdę, ludzie. Mamy chyba z 3 różne zdjęcia z tymi półgłówkami w traktorze.
@Micro-Jet: Ale ja nie chce zadnych ujec. Chodzilo mi o to ze transparenty debila mam we dupie - nawet jak nie sa fejkiem.

Serio nie przejmuje sie debilami cokolwiek by napisali - taki urok debila ze nie ogarnia.

Natomiast blokowanie karetki na syglalach to dla mnie duzo powaniejsza sprawa. Dopoki wlasciciel zyje zadna karetka nie powinna podjechac na wezwanie do kogokolwiek z jego rodziny. Ciekawe jak by sie czul jakby byl
oczywiscie

@OmletSchabowy: ufff... nie wszystko w tym spoleczenstwie stracone :)))

Pytanie tylko jak sie zachowa srodowisko. Pewno jak zwykle - bedzie chronic swoich. I dlatego calemu sodowisku nalezy sie pogarda. Czyli jak wspomniales - wrzucanie do jednego worka.

Miejmy tylko nadzieje ze tym razem karetka nie jechala do kogos umierajacego i zdazyla dojechac.