Wpis z mikrobloga

Cześć #mirkokoksy
Chcę zrobić "minisiłownię" w garażu bo mam za daleko do siłowni i potrzebuję dodatkowej motywacji w formie tego że wydam dużo hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie wymagam cudów, po prostu cena do jakości.
Oprócz tego z czasem chcę kupić wyciąg (taki na ścianę) plus drążek do podciągania i uchwytem na worek.

Ktoś się spotkał z takimi wyrobami? Wystarczy dla jednego małego chłopa na domowe potrzeby?

#silownia #pytanie #pytaniedoeksperta
Gandezz - Cześć #mirkokoksy 
Chcę zrobić "minisiłownię" w garażu bo mam za daleko do ...

źródło: 1000008043

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@brakloginuf średnio mi się będzie chciało bawić w odsyłanie tylu żelastwa, stąd też pytanie.
@fiolkins aż tak ich nie polecasz? Chcę je bo część będę rozkładał na czas ćwiczeń, a po nich składał żeby garaż był używany zgodnie z przeznaczeniem.
Tą SBR jakiej grubości polecasz?
Wiem że nie wzrośnie, dlatego dobrze, że mam jakąkolwiek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
aż tak ich nie polecasz? Chcę je bo część będę rozkładał na czas ćwiczeń, a po nich składał żeby garaż był używany zgodnie z przeznaczeniem.


@Gandezz: Na pewno na motywacje pozytywnie wpłynie świadomość że przed ćwiczeniami trzeba najpierw wszystko porozkładać, poćwiczyć a potem jeszcze wszystko złożyć xD

Ale tak jak @fiolkins napisał takiej pianki zupełnie nie warto kupować, już lepiej jakiś dywan lol. To zupełnie nie zabezpiecza podłogi jeżeli o to
  • Odpowiedz
@Gandezz ja mam 1.5cm i Bampery i podłoga jest cała a dziś robiłem martwy ciąg ponad 200kg. Hantle ponad 30kg też znoszą bez uszczerbku więc 1.5 to świat i ludzie moim zdaniem. A w twoim wypadku 1cm też pewnie zda egzamin
  • Odpowiedz
  • 0
@Swiezy2006 thx
@IntruderXXL i tak mniej niż muszę teraz robić żeby ćwiczyć, więc wiesz xD
Patrzyłem na maty 2-3cm (są też chyba 5), powinny dać radę.
@WielkiByq olimpijska potrzebna? Fo tej i tak chcę kupić fatgripy, na zawody nie mam zamiaru jeździć, a widzę że i sztanga i ciężary olimpijskie są w #!$%@? droższe. Gumy na pewno wjadą.
@fiolkins thx
@razornfs bitum, w środku niby żelastwo. W czym żeliwne są niby lepsze?
  • Odpowiedz
@Gandezz: co to znaczy w środku żelastwo? albo bitumiczne albo żeliwne, nie ma nic pomiędzy. Bitumiczne są #!$%@? bo są 2-3 razy większe od żeliwnych tej samej wagi i łatwo się niszczą. Walniesz tym raz mocniej o podłogę i wszystko się rozwali
  • Odpowiedz
@Gandezz: wolę olimpijska bo jest stabilniejsza i lepiej się trzyma. Przynajmniej ja mam takie wrażenie. Zaladujesz talerz 20kg na jedna strone i nie ma szans że się przechyli w ta stronę czy coś przy braku równowagi podczas zakładania obciążeń. No i najważniejsza rzecz czyli 'ładowność". Na olimpijska naladujesz ciężaru w opór i nie martwisz się czy wytrzyma.
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiByq dzięki za opinię, jeszcze się nad tym zastanowię :)
W najgorszym wypadku przekonam się na własnej skórze i jak będzie źle to przetrzymam z rok w trakcie którego dokupię wszystko olimpijskie :)
  • Odpowiedz