Wpis z mikrobloga

@a2t1: to jest ubezpieczenie głównie przed nowotworem i innymi chorobami oraz wypadkami (uszkodzenia ciała). Ubezpieczenie na wypadek śmierci to oszałamiające 1000 zł. Nie jestem pewien, czy to deal życia... Ale też nie do końca rozumiem datę zakończenia ubezpieczenia. 2068 rok?
via Wykop
  • 0
@jakis_login: głównie chciałem właśnie na wypadek chorób, bo to one kosztują najwięcej (zbiórki na siepomaga i innych portalach. są właśnie głównie na leczenie). W przypadku (odpukać) śmierci rodzina sobie poradzi, chciałem zmieścić się w 200 zł
@a2t1: a, no to skoro tak, to wszystko jasne. Spoko, nie pomogę z ubezpieczeniem, bo nie mam z tym doświadczenia, ale mogę dać namiary do osoby, która zajmuje się tym zawodowo, może porównać oferty z kilku towarzystw (i jest to zaufana osoba, nie jakiś randomowy ubezpieczyciel z internetów :) ). Odezwij się na PW jeśli chcesz.
@a2t1: Jako chłop od ubezpieczeń na życie powiem Ci tak: TO ZALEŻY xD
Wszystko zależy jakie masz BMI, jak wypełniłeś ankietę medyczną, czy ogólne jesteś zdrowy czy może np. nadciśnienie, cukrzyca itp.

W ubezpieczeniu grupowym z pracy raczej nie masz sum ubezpieczenia na poważne zachorowanie na 300k.
Dodatkowo w ubezpieczeniu z pracy może być wariant podstawowy lub rozszerzony w poważnych zachorowaniach.

W tym przypadku nawet Wróżbita Maciej nie pomoże bez OWU.¯\(ツ)/¯