Wpis z mikrobloga

@adammalysz1993: Carat akurat nie był tak zbrodniczy. Rosyjska elita się zeuropeizowała i brzydziła się skrytobójstwem. Car wręcz cieszył się, że jego wrogowie uciekają na Zachód i co najwyżej wysyłał noty protestacyjne, jak jakiś Mickiewicz czy inny zbiegły poddany publicznie pluł na Rosję w Paryżu czy Londynie. Modę na zabijanie wrogów politycznych zagranicą rozpoczęli bolszewicy, kiedy 100 lat temu zaczęli ścigać na Zachodzie zbiegłych białych generałów. Dopiero w czasach Chruszczowa nieco przyhamowali,
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: wiem, carat był w miare cywilizowany w porównaniu do zsrr jak zreszta wiekszosc monarchii w porownaniu do totalitaryzmow w XX wieku, ale absurd wykonania tego morderstwa wydal mi sie bardzo zblizony do morderstwa absurdalnej historii morderstwa rasputina
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: Chlopie wiesz jaka była historia morderstwa rasputina, dokładnie nie pamietam bo dawno o tym czytałem ale tam, ze trzy razy próbowali, truli go, postrzelili, do rzeki wrzucili w worku a ten jak gdyby nigdy nic, to zażartowałem, ze teraz ruskie po takich przygodach z rasputinem jak na kogoś robią zamach nauczeni doswiadczeniem to juz porządnie i 12 razy postrzelą i dla pewności przejadą autem xdd tu żadnych odniesień historycznych nie
  • Odpowiedz
Głupek. Oczywiście zrobił bardzo dobrze, ale powinien był uciekać do USA i poprosić o zmianę tożsamości

@Pomorski_Wilk:
Zrobił dobrze? Zabił dwóch swoich kolegów bo się połakomił na pieniądze za dezercję, zwykły bezhonorowy śmieć

@adammalysz1993:
Rasputin to akurat przez samego cara był ceniony, zabili go przeciwnicy z dworu.
  • Odpowiedz
@MientkiWafel:
A bezmózgów łasych na pieniądze od Ukraińców? Jeszcze by można zrozumieć dezercję jakby miał pilotować śmigłowiec bojowy i nie chciał zabijać ludzi. Tymczasem nikogo zabijać nie musiał bo był pilotem Mi-8 czyli śmigłowca transportowego, za to zamordował dwójkę swoich kolegów. Skończył tak jak zasłużył.
Oczywiście latanie śmigłowcem transportowym też wspiera rosyjską machinę wojenną, ale jeśli stosować kryteria pośredniego wsparcia to równie dobrze można by zamordować mieszkańców Rosji którzy finansują system.
  • Odpowiedz
@panDario: Sprytnie ze strony Ukraińskiego wywiadu, w r0sji jest taki bajzel że żadna ze służb nie ogarnie że to nie jest robota innej a chłop już pewnie żyje w innym kraju pod innym nazwiskiem XD
  • Odpowiedz