Wpis z mikrobloga

@Miecz12 xD nie jest popularne na zachodzie, w Polsce "xD" w 2008 kojarzyło się wyłącznie z pokemonową mową i było używane na przekór na karachanie i stało się jedyna niebanowana emotka. Potem się to przeniosło na wykop i kwejki.

Swego czasu można było rozpoznać lurkujących poza kara po używaniu "xD".

I właśnie to jest niesamowite w Karachanie, że normiki jak Ty nawet nie wiedzą jak dużo zawdzięczają małemu forum z 200 użytkownikami
@Clefairy w 2008 używali tego w każdej grze online, gdzie Polaków nie było zbyt wielu
Grałem scbw useast od 2004 i tam pełno xD latało co chwilę
Polskiego internetu typu wypok itp nie używałem do jakoś 2014-15
D2 jeszcze wcześniej i to samo xD latały wszędzie, że o wc3 nie wspomnę

Chyba się za bardzo zesrałeś tym swoim wspaniałym 200osobowym zespole który wymyślił polski internet
@Miecz12 przydałyby się jakieś dowody, bo tamte czasy to bardziej Lol i Rolf, a "xD" do dzisiaj jest typowa polska emotką i dużo ludzi z zachodu nie rozumie o co chodzi z jej używaniem.

Jak wspomniałem xD było używane przed Kara, ale to była emotka gimbusów, karachan zrobił z niej w pełnej formie mema, który jest obecnie nieodłączną częścią polskiego internetu.
@Clefairy: TYLKO KARA NAJLEPSZE 200 UŻYTKOWNIKÓW WYFORSOWAŁO IKSDE I WSADZIŁO UŁOMKA DO PAKI WY NIC NIE WIECIE JAKIE WSPANIAŁE JEST KARA, GDYBYM MÓGŁ TOBYM MU OBCIĄGNĄŁ.
No wybacz ale nie, namierzenie flagi LaBeoufa po odgłosach, zrobienie trendu ze szczania w spodnie wśród nastek 4fun czy inne ułożenie Hitler was never wrong w konkursie na nazwy >>> wyforsowanie xD i gnębienie terki, twój potężny ananiaszowy wkład w kulturę internetową na zawsze pozostanie
@Miecz12 ale o co ja mam się z Tobą kłócić? Od samego początku pisałem, że xD było używane przez raków i gimbusów, a karachan to upowszechnił w polskiej nowomowie. Nie wiem z czym się nie zgadzasz i co chcesz cały czas przefrosować A BO KIEDYS KTOS UZYL XD WIEC TO STAD NA PEWNO W POLSCE UZYWA SIE XD JAKO 90% REAKCJI
@NoblePhantasm a 4chan to wylęgarnia pedofili ale hehe STROLLOWALI dziecko i wsadziło iPhona do wody hahahaha

4chan najlepszy
Najlepsze trolle :-DDD
My na wykopie też jesteśmy takie trolle tylko mondrzejsze hehe