Wpis z mikrobloga

@WenerycznaPrzygoda: JA [treść usunięta przez moderatora] JAK MNIE [treść usunięta przez moderatora] TAKIE [treść usunięta przez moderatora], NO [treść usunięta przez moderatora]. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ZNAWCA HUMORU...
  • Odpowiedz
@WenerycznaPrzygoda: 1 raz widzę to indywiduum i nie wiem ocb, ale stawiam że będzie pasował tutaj komentarz:

Weźcie nic w ogóle nie mówcie. To aż serce boli jak się w miarę człowiek orientuje w amerykańskim albo brytyjskim stand-upie, a potem włącza te #!$%@? biesiady z kabaretami, te #!$%@? festiwale buractwa, te żenujące, jebiące cebulą spędy, w trakcie których występują te pacany o zerowej inteligencji i poczuciu humoru. A dlaczego ciągle
  • Odpowiedz
@WenerycznaPrzygoda: Smutne jest to, że kabaret stosuje tak tanie chwyty. Od kabareru oczekuje się czegoś więcej niż przebieranek. Każdy może włożyć wielkie zęby i okulary, HE HE JAK ŚMIESZNIE. Moja współlokatorka ciągle ogląda kabarety i jak słucham tych drętwych tekstów, to aż przykro słuchać: nudne to, wtórne, miałkie i bez polotu.
  • Odpowiedz