Wpis z mikrobloga

@DodacNicUjac: i dlaczego mnie o tym informujesz? Czy stwierdziłem, że mirko jest elitą intelektualną tego kraju? Stwierdziłem gdzieś, że mirko jest wolne od tego schematu, który wcześniej opisałem? W którymś z tych wpisów dałem plusa, dzięki czemu mógłbyś wytknąć mi hipokryzję?

Poza tym jest różnica miedzy tymi tzw. śmiesznymi fotkami, które przytoczyłeś, a robieniem z siebie samego debila, tak aby inni mogli się dowartościować
  • Odpowiedz
@DodacNicUjac:

Po 1 napisałem że obecnie kabarety sa słabe, w porównaniu do tych dawniej - a to jest fakt, widać to chociażby bo maratonach i liczbie ludzi na widowni, nie chodzi że ja jestem śmieszny, tylko o to że dawniej kabarety były lepsze (Teraz nie wolno śmiać się z nikogo bo od razu pozew - a z polityków to już wgle)

Po 2 pierwszy raz widzę zalinkowany przez Ciebie chłam,
  • Odpowiedz
@DodacNicUjac: Na wykopie jest pare tysięcy ludzi + do tego kolejne pare tyś niezarejestrowanych. 300-600 plusów to ułamek, wyraźnie mogący świadczyć np za gimbazą, czy po prostu ludźmi ułomnymi, o tendencji można mówić chyba od 40%, a tak realnie można przyjmować od 60%. Więc nie mów mi że jak obrazek ma plusy od 3% wykopu, to jest on śmieszny dla każdego, czy chociaż że poziom takiego obrazka jest dobry.
  • Odpowiedz
@DodacNicUjac: nadal ciągle nie rozumiem o co Ci chodzi. Czy ja twierdzę, że mirko jest odstępstwem od tej zasady i tu nie ma takich ludzi. Tak jak napisał @Carlos_Irwin_Estevez: tu jest kilka tys. użytkowników.

Dlaczego ciągle starasz się mnie przekonać do czegoś z czego zdaję sobie sprawę? Chyba sam masz problemy z myśleniem, jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem moich komentarzy.
  • Odpowiedz
@WenerycznaPrzygoda: szczyt komediowy polskiego kabaretu, to przebrac sie za kobiete i gadac jak idiota, albo przebrac sie za idiote i gadac jak idiota. Jak mnie to w-----a. Nieliczne skecze wyrozniaja sie jakas inwencja tworcza.
  • Odpowiedz