Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądałem Gość Radia ZET z Rymanowskim i w ankiecie "Czy krewni polityków mogą być zatrudniani w spółkach" , TAK odpowiedziało 40 % xDDDDD

40 procent ankietowanych jest za nepotyzmem i nie widzi w tym problemu, że jakaś julka czy inny oskarek dostaną posadę, bo ich stary jest politykiem (czyli też żyje na koszt państwa). Nie, no super świadome społeczeństwo xD

Jeszcze porem te Grażyny i janusze piszą komentarze "Od razu po Panu widać, że dobry człowiek", "Własciwa osobą na właściwym miejscu, pozdrawiam", a na stołku siedzi jakiś historyk czy politolog za równowartość 3-4 pensji Polaka tyrającego 10h dziennie, który nie widzi problemu

Ehh

#polityka #biznes #gospodarka #pracbaza #polakicebulaki #bekazpodludzi
  • 4
@Kopyto96: doprecyzuj, bo wydaje mi się że chyba nie takie było pytanie ankietowe, bo to byłoby strasznie bez sensu. W takim wypadku żaden krewny polityka nie miałby prawa pracować w spółkach? Czy chodzi o spółki skarbu państwa?
@Kopyto96: a skąd mam wiedzieć czego dotyczy ankieta? Piszesz że takie było pytanie ankiety "Czy krewni polityków mogą być zatrudniani w spółkach", czyli każda spółka? Dobra to już wiem.