Wpis z mikrobloga

@Wezzore-04: bardzo lubię Hołownie ale uważam, że na prezydenta nadaje się bardziej Czaskowski. W następnej kadencji jak najbardziej bym głosował na Holownie(Jeśli by nic nie #!$%@? do tego czasu)
  • Odpowiedz
@rewasek1374 dlatego mnie dziwi umieszczanie go w sondażach i jeszcze bardziej zdziwi wystawienie go przez PiS. Jest popularny ale nie przetrwa debaty przedwyborczej jak zaczną wyciągać brudy
  • Odpowiedz
@finchharold:

normalna sytuacja czyli rządzi koalicja i prezydentem jest gość z opozycji

xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd koleś ty chyba jakiś upośledzony jesteś żeby nazywać normalną sytuacją prezydenta który ułaskawia kolegów z partii i zapowiada że będzie blokował wszystkie ustawy dopóki nie odzyskają mandatów poselskich tylko dlatego że prezydent jest z opozycji XD dopóki pis ma jakikolwiek wpływ na władze, dopóty nie będzie normalności
  • Odpowiedz
teraz jak jest normalna sytuacja czyli rządzi koalicja i prezydentem


@finchharold: prezydent, który zapowiada, że celowo będzie wszystkie ustawy kierował do TK żeby zrobił na złość rządzącym to nie jest normalna sytuacja.
  • Odpowiedz
@dev0n koniec w takim sensie, że nic już nie ugrają. Pozostanie im 20% i będzie się wykruszać. Na dłuższą metę bez TVP nowego elektoratu nie zdobędą a stary będzie wymierać. Dużo chorągiew, której zależy tylko na kasie będzie głosować na holownie i po bo reszta nie ma dla nic znaczenia. Przegrywając wybory prezydenckie nie mają już nic. Prognozy do samorządowych dają im pewną wygraną tylko na Podkarpaciu. Podlasie i Lubelskie już
Wezzore-04 - @dev0n koniec w takim sensie, że nic już nie ugrają. Pozostanie im 20% i...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
Prawie 21% na Morawieckiego to jest fenomen xD jak można poważnie traktować tego człowieka?


@bastianbastiante: U mnie w rodzinnej gminie pis dobija co wybory do 80% i od dawna się mówi, że jakby tu pis konia do wyborów wystawił, to by ten koń wygrał. Także ten.
  • Odpowiedz
bo PiS na holownie będzie głosować


@Wezzore-04: nie znasz zadnego pisowca prawda? Jakoś nie widzę mojego ojca pisowca,, który zawsze nazywa Hołownie #!$%@?ą głosującego na niego xD
  • Odpowiedz