Wpis z mikrobloga

Mirki ogarnia ktoś #gielda i #kryptowaluty ? Chciałem z swojego konta spot na #binance przelać #ethereum na portfel web3 tylko tak żeby było na sieci eth. Najtańsza opłata była na zksync więc z tego skorzystałem. A #krypto jak nie było tak nie ma. Nie wie ktoś co się mogło z nimi stać? Po wejściu na portfel dosłownie na sekundę się pojawiło i znikło i od wczoraj nic się nie zmieniło. Jeśli potrzeba jakichś więcej informacji to wszystko mogę podać.
  • 5
@czornyyy: w portfelu wybierasz siec zksync? To osobny blockchain, nie glowny ETH. Na przyszlosc wybieraj arbitrum, wszystkie gieldy je wspieraja. Druga rzecz - uzywaj portfela rabby, metamask jest mega przestarzaly i duzo mniej bezpieczny (uwazaj tylko na fake appki na mobile).
  • 0
@emjot86 wybrałem ten zksync bo była najmniejsza opłata za gas a chciałem kupić shitcoin który jest na sieci eth i wywalało opłaty po 50$ a chciałem go kupić za maks 30$ XD
Chyba muszę się bardziej doedukować jeśli o takie rzeczy chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) zmienię portfel na pewno! Dzięki za rady