Wpis z mikrobloga

Siema jak każdy kibic ekstraklasy wie najlepsza liga świata wróciła do tvp sport i tutaj mam takie pytanie kto odpowiada za transmisję meczów jakiś kibic Legi?? Jak zapowiadali będą transmitowane najciekawsze mecze kolejki no i co do transmisji pierwszej kolejki rundy wiosennej się zgodzę bo puścili śląsk z pogonia tak w tym tygodniu mieliśmy takie perełki jak jagiellonia lech i derby Łodzi to na tvp mieliśmy legie z puszcza i tak samo zapowiada się 3 kolejka za tydzień mamy hit na górze tabeli lech śląsk a tvp znowu będzie transmitować legie która będzie grała z korona to ewidentnie wygląda na faworyzowanie jednej drużyny w transmisjach czy ktoś tam na górze kto odpowiada za transmisję ma wywieszona flagę legi w biurze ktoś może z @tvpsport mi to wyjaśnić??

#ekstraklasa #tvpsport #pilkanozna #tvp #mecz
  • 2
@Pumeeq: po pierwsze, poczekaj może z zarzutami troche dłużej niż 3 wiosenne kolejki
po drugie, sublicencja tvp nie jest na hit kolejki tylko na tzw. mida czyli mecz nie najlepszy i nie najgorszy z danej kolejki
wreszcie po trzecie, jedne kluby mają większą oglądalność a inne mniejszą i to też w tym biznesie ma znaczenie
@thorgoth: o ile z sublicencja się zgodzę to z tym że jedne kluby mają mniejsza oglądalnosc drugie wieksza to raczej śmiem wątpić myślisz że taki mecz jak lech jagiellonia czy lech śląsk będzie miał mniejsza oglądalnosc niż legia z puszcza i z korona bo wydaje mi się że jest też dużo ludzi którzy nie kibicuja żadnej drużynie ale z chęcią zobaczyli by jakieś mecze na szczycie niż te mecze o których