Wpis z mikrobloga

@QoTheGreat a jak ktoś ma się szanować jak my się sami jako naród nie szanujemy , innym wejść w tyłek a swojemu zaszkodzić
Już jak nawet taki ukrianeic pluje na Polaka jak na gorszego to ja nie wiem , tak Polacy sami nauczyli że można pomiatac bo Polak wszystko da za darmo i jeszcze cicho siedzi
Za darmo to się powinno pomagać tylko swoim , jak Ukraina chce broń czy cokolwiek niech
@Linnior88: jeszcze niedawno cały naród i wykop taki był dumny że Polacy wszystkim narodom świata pomagają i oburzali się że oni na nas plują - a każdy naród dba po prostu o swój własny interes. Francuzi, Niemcy, Amerykanie, Anglicy, Ukraińcy i cała reszta dba o własny interes a Polacy mają jakieś upośledzenie i przez całą historię dbają o interes innych nacji bardziej niż o swój własny ( ͡° ͜ʖ
@Linnior88: Ciekawych znasz ludzi. A sądziłeś że może to jest jakaś grupka z twojego otoczenia? Kiedy te opinie słyszałeś?
Ja znam wielu Ukraińców pracujących w PL - w kilku pracach miałem takich - i za każdym razem Polskę i Polaków dużym szacunkiem darzyli. Szczególnie w kontekście ostatnich wydarzeń.
Ci pracujący zdalnie z Ukrainy wielokrotnie niepytani mówili o ogromnej wdzięczności ludzi z tamtych terenów wobec Polaków. Zmyślają?
@Linnior88: Brałeś pod uwagę że może czytałeś coś jak nasz wykop po ukraińsku?
Gdzie jest masa upośledzonych narodowców i ichnich konfederatów a także trole kierujące dyskusją?
Dyskusja i opinie w internecie są zniekształcone. Od początku wojny rosja i pro-rosyjskie środowiska narodowościowe po obu stronach intensywnie starają się zepsuć wszelkie relacje jakie zbudowaliśmy. Uważasz że to dobry kierunek dla dobra Polski? Wkładasz wysiłek żeby te relacje poprawić? Jeżeli chociaż trochę zależy ci
a jak ktoś ma się szanować jak my się sami jako naród nie szanujemy , innym wejść w tyłek a swojemu zaszkodzić

Już jak nawet taki ukrianeic pluje na Polaka jak na gorszego to ja nie wiem , tak Polacy sami nauczyli że można pomiatac bo Polak wszystko da za darmo i jeszcze cicho siedzi

Za darmo to się powinno pomagać tylko swoim , jak Ukraina chce broń czy cokolwiek niech płacą