Wpis z mikrobloga

22 151 + 63 + 2 = 22 216

Póki co sezon dla mnie nie jest łaskawy ()
Idealny piątek przeminął, a ja musiałem być w pracy. Sobota deszczowa. I nadeszła niedziela! Ta nadzieja! Najpierw w planie były kwadraty, ale nie chciało mi się rano wstawać na pociąg ¯(ツ)/¯ w końcu słoneczko zachęciło do wstania, a że było sucho to na warsztat weszła #szosa w końcu trzeba objechać nowy nabytek. Długo jednak nie było jej dane pojeździć, bo po 1,5 km poszły dętki, obie, na raz () przejechałem przez tory, widać 5 bar to za mało było. Na stanie jedna zapsowa dętka, więc powrót z buta do domu. Szkoda czasu na zmianę, więc #gravel ściągnięty z trenażera i krótka rundka po okolicy w końcu z tego wyszła ¯(ツ)

#rowerowyrownik #ruszmirko

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 22 151 + 63 + 2 = 22 216

Póki co sezon dla mnie nie jest łaskawy (...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
po 1,5 km poszły dętki, obie, na raz () przejechałem przez tory, widać 5 bar to za mało było


@StulejmanWielki: ło panie, jaka waga po zimie? i jaka guma szeroka? tylko nie oszukuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na 30mm/5bar przy 85-90kg udało mi się raz złapać snejka na ostrych kamieniach, gdzie ewidentnie to była wina dociśnięcia przez obręcz. Ale też nie wiem czy
  • Odpowiedz
@StulejmanWielki: btw widzę w necie, że bardzo ładny rower, ciekawe jak się będzie sprawować przy zbieraniu kwadratów i co na to Twoje plecy przy 200km+. Kuszą te rowery aero, ale o plecy właśnie strach.
  • Odpowiedz
  • 2
@puchacz22 oo, ja daję 5.5 bara i na pierwszej jeździe na nowym oponach po dziurze wracałem z buta ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz ładuje prawie 6 dla pewności, 88kg
  • Odpowiedz
@StulejmanWielki: No wąskie kapcie to trzeba ładować te bary na maksa na ile pozwala opona i obręcze. Do tego jeszcze pilnować odruchów z gravela i omijać nawet małe nierówności. Taka opona nawet w głupią szparę w kostce brukowej może się wbić. Jak pierwszy raz jechałem na takim wąskim kapciu to się prawie wywaliłem jak odruchowo ściąłem zakręt po bruku :) Zdrowia! Patrząc w historię twoich gleb, kotów i spadających z nieba
  • Odpowiedz