Wpis z mikrobloga

#mirki #coolstory na #dobranoc

Pierwszy dzień wiosny, pogoda coraz lepsza ale mnie zastanawia pewna kwestia. Na przełomie marca-maja w moim mieście ludzie zaczynają skakać ( #samobojstwo). Tak się składa że na moich rewirach nie raz dało się zaobserwować czyjś ostatni lot. Rozmawiałem ze znajomkiem który w tamtym roku widział czyjś ostatni lot i doszliśmy do wniosku że dzieje się tak ponieważ właśnie na wiosnę lokatorzy którzy nie płacą zostają wywaleni na bruk lub lądują w jakichś barakach. Swoją drogą jest film na #youtube na których nagranych jest kilka imponujących skoków ze słynnego mostu Golden Gate - tytuł #film u to Most Samobójców.

Widzieliście kiedyś jakiś przypadek albo macie do opowiedzenia jakąś historie z samobójami? Zapraszam do wpisu w tym temacie

#tagujetogowno #coolstory #miejskalegenda #zycie
  • 5
  • Odpowiedz
@CzystaMaestria: kiedyś czekałam na pociąg, kiedy chłopak stojący obok wskoczył pod nadjeżdżający skład. Innym razem pociąg, którym jechalam obciął komuś głowę. Jak byłam w podstawówce, dziewczyna z innej klasy skoczyła z mostu pod pociąg. Poza tym sąsiadka powiesiła się na klamce.

To chyba wszystkie przypadki z jakimi się zetknęłam.
  • Odpowiedz
@CzystaMaestria: zajęcia na studiach + praktyki w karetkach. Z moich obserwacji - kobiety robią to bardziej na pokaz, faceci raczej celują w skuteczność swoich zagrań. Miałem styczność z jednym, którego prześladował ewidentny pech w tej materii. Gość próbował podobno 3 razy, za każdym razie była to próba powieszenia na krótkim sznurze, 1 raz skończyło się to urwaniem pętli, zanim się zdążył zatrzymać, drugi raz - znalazła go wyczulona rodzina, która
  • Odpowiedz