Wpis z mikrobloga

Fejki z tej propagandowej szczujni, lądowały dosłownie co chwilę na wykopie podczas pandemii. Oczywiście łykane przez wykopowych konfiarzy i innych wolnomyślicieli xDD. Pamiętam, że ludzie zwracali na to uwagę, a wy mieliście #!$%@?. @m__b @a__s jesteście współodpowiedzialni za rozpowszechnianie rosyjskiej propagandy w polskim internecie.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji #konfederacja #koronawirus #covid19 #bekazpisu #wojna #ukraina
deziom - Fejki z tej propagandowej szczujni, lądowały dosłownie co chwilę na wykopie ...

źródło: temp_file3610383590610458362

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@deziom: jestem ciekaw ile mogło być przypadków przez nich, że ktoś uwierzył że szczepionki przeciwko covid są szkodliwe i się nie zaszczepił a później zmarł na covid?
  • Odpowiedz
A ja jestem ciekaw ile mogło być przypadków przez nich, że ktoś nie uwierzył że szczepionki przeciwko covid są szkodliwe i się zaszczepił a później zmarł na covid?
  • Odpowiedz
@deziom: ruskie środki aktywne działają bardzo prężnie w przeciwieństwie do ruskiej armii. Działają w zasadzie tak dobrze że mają wpływ na wybory w USA, nie jest to nic nowego ale jednocześnie jest to straszne bo znalezienie źródła takiej dezinformacji zajmuje tak dużo czasu że temat przestaje być aktualny w momencie dekonspiracji
  • Odpowiedz