Wpis z mikrobloga

Często czuję się jak nastolatek (bądź raczej skrzyżowanie nastolatka z 80-letnim dziadem).
Trudno mi się pogodzić z przykrym faktem, że jestem już grubo po 30-tce i większość huopów na tagu jest młodsza ode mnie.

P.S. Ostatnio w Biedrze w sąsiedniej miejscowości widziałem typiarę w moim wieku, którą kojarzę z gimbazy. Patrzę ukradkiem, a to jakaś pomarszczona, dojrzała baba. Pewno już od lat ma goovniaki. Huop nie chce być tak stary! Huop jeszcze czuje i myśli jak nastolatek. Ehhh... ŚMIECHU WARTE! Stary dziad, chociaż nic jeszcze nie przeżył (i już nie przeżyje)

#przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #niebieskiepaski
  • 16
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Ja mam prawie 42 lata a wyglądam na 30. Prawdopodobnie to geny ale też lubię ćwiczyć i biegać i nie jem gówna no chyba , że mam urlop wtedy dyspensa( ͡° ͜ʖ ͡°) Kobiety w moim wieku wyglądają jak stare baby ale szczerze to mam wto wywalone. Żyję jak chcę a społeczne ( tzn. szczurzy pęd) normy mnie nie interesują.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom chłopu doradzam jakiś sport, zadbać o cere, włosy. Do tego wysiłek intelektualny. Chłop do 70 może w pełnym zdrowiu mentalnym oraz fizycznym przeżyć i być w lepszej formie niż pięćdziesięciolatkowie. Do tego oczywiście regularne badanka.

A jak się postara, to do tej 50 będzie przystojny ( )
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Można zrobić pewne rzeczy, przede wszystkim palenie i picie alkoholu postarza i to jest fakt - jak korzystasz to rzuć.

No i są inne jeszcze rzeczy, suplementuj witaminy, stosuj krem z filtrem, korzystaj ile się da ze słońca kiedy jest ale chroń skórę i ten krem z filtrem właśnie stosuj.
Nie żryj tzn trzymaj wagę w normie, dobrze jest robić masę i redukcję naprzemiennie.
Trenuj swoje ciało to dłużej ci
  • Odpowiedz