Wpis z mikrobloga

w sumie beka, że jedna transza dolarów zmienia tak wiele, pomimo miliardów euro z Europy, to Rosja jest tak przepotężna czy zachód bez USA tak nędzny?


@may_made_me: Rosja jest potężna a zachód nie ma prawie żadnego przemysłu. Nawet Ameryka nie nadążała z produkcją.
@may_made_me: Nie. To każdemu zależy żeby wojna trwała jak najdłużej. Ukraina straci trochę ziemi....a wtedy nagle znajdzie się pełno pomocy i będzie ofensywa i trochę odbija...później znowu trochę stracą...i znowu odbija żeby poczuli się na siłach do wygrania i odbicia wszystkiego i nie myśleli o jakimś zawieszeniu broni i układach z Rosją a w tym czasie każdy się może zbroić i Rosja nie zacznie żadnego 2 frontu. Czas jest bezcenny a
@Towarzysz_Pawulon: Sluchaj, mi jest dobrze w czasach dominacji stanow, naprawde. O demokratów tez sie nie martwie. Ale trump juz sam próbowal wypowiedziec wojne handlowa europie, to sie moze powtórzyc. Wszystkie karty sa teraz na stole. Banderowców nie lubie, wole jednak zeby to oni sie tłukli z ruskimi niz ty czy ja. Szkoda naszego zycia.
@Duzy_Dziki_Zwierz: @Towarzysz_Pawulon To fakt, dlatego dla ukraincow nie ma co dawac gotówki, tylko bron i amunicje. To skorumpowany kraj i sie z wami zgadzam, ale lepiej oni niz my. Ogladaliscie wywiad Tuckera z Putinem? Polska byla wspomniana cos okolo 30 razy...z jakiegos powodu. To nie chodzi nawet o Ukraine tylko o odrodzenie sie ZSRR. Po Ukrainie jestesmy my
@GacekNiebieski: Polecam poczytać więcej o historii, my nigdy nie byliśmy składową ZSRR. Poza tym Putin wyraźnie powiedział, że nie zaatakuje Polski dopóki my nie zrobimy wjazdu na Rosję jako pierwsi. To bardziej państwa baltyckie są zagrożone, nie Polska.
@Mathas: akurat to, co mówi putin jest tyle warte, ile papier toaletowy po wytarciu dupy. Natomiast prawdą jest, że Polska i ogólnie Europa środkowa to temat, który ma być podjęty po odtworzeniu ZSRR, a póki co utknęli w punkcie 1 pod tytułem Ukraina.